Jump to content



Fahrenheit πρόβλημα εγκατάστασης σε win2k3


chroma

Recommended Posts

Έχω στα χέρια μου το εν λόγω παιχνίδι και δεν ξεκινά καν η διαδικασία αντιγραφής αρχείων, μετά την επιλογή path στο δίσκο απλά τερματίζει ο installer με ένα μήνυμα του τύπου installation terminated unexpectedly. Πιστευω κάποιο κόλλημα του installer υπάρχει με τα 2003 γιατί μπακάλικα κατάφερα το παιχνίδι να δουλέψει (με χύμα αντιγραφή από το dvd αρχείων) απλά χωρίς κανονική εγκατάσταση δεν κάνει update. Any clues?

Link to comment
Share on other sites

Ως admin δε το δέχεται αλλά και ως απλός χρήστης με με το σχετικό δικαίωμα "Impersonate a client after authentication" ούτε πάλι δέχεται. Δε ξέρω τι φταίει, εγώ μάλλον φταίω που ασχολούμαι ακόμα με αυθεντικά παιχνίδια. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Με χύμα αντιγραφή λειτουργεί το παιχνίδι, απλά δε γίνεται να κάνει update. Αυτό με ενδιαφέρει.

Αρχική απάντηση από RootX

Υποθέτω έχεις κάνει reboot έτσι?

Καλά υποθέτεις, στον λογαριασμό απλού χρήστη πάντως με το σχετικό δικαίωμα βγάζει το ακόλουθο μήνυμα

post-35-1416072320,342_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από chroma [Σήμερα, στις 15:49]

Με χύμα αντιγραφή λειτουργεί το παιχνίδι, απλά δε γίνεται να κάνει update. Αυτό με ενδιαφέρει.

Τι χρειαζεται το update?? Εχει κανα καινουργιο κολπακι?? αμα ειναι να το ξαναβαλω κι εγω...

Y.Γ.

Παντως αμα τυχον δεν βγαλεις ακρη ετσι οπως το παλευεις, υπαρχει δοκιμασμενη λυση για να... "παρακαμψεις" το προβλημα.

με το που ξεκιναει ο υπολογιστης, πατας DEL-->Genie bios settings---> run memtest --->Enable--->Save and exit bios--->Y....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Τι χρειαζεται το update?? Εχει κανα καινουργιο κολπακι?? αμα ειναι να το ξαναβαλω κι εγω...

Y.Γ.

Παντως αμα τυχον δεν βγαλεις ακρη ετσι οπως το παλευεις, υπαρχει δοκιμασμενη λυση για να... "παρακαμψεις" το προβλημα.

με το που ξεκιναει ο υπολογιστης, πατας DEL-->Genie bios settings---> run memtest --->Enable--->Save and exit bios--->Y....

Κάτι καλό είχε θυμάμαι αλλά είμαι γνωστό junkie of the latest n greatest, οπότε απλά το θέλω.

υ.γ. Όσο για το υ.γ. (σου) ένα έχω να πω.. Αλήτες, ούτε ένα νέο δε μπορείς να βάλεις.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Το τελείωσα μόλις. Εξαιρετικό στόρι. Μάπα ως adventure, παίζεται μόνο με χειριστήριο με 2πλο αναλογικό και είναι ψιλο arcade.

Trivia

Ο τυπος που κανει τη φωνη του πρωτ6αγωνιστή είναι ο ίδιος με τον Σεθ του Atlantis.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN [Χθες, στις 13:35]

Αυθεντικο δεν ξερω... αλλα το... backup του unstoppable ηθελε απλά copy paste τα αρχεια του dvd στο program files... και μετα το "tetris.exe"

και επαιζε κανονικα με το tetris?? επειδη σε εμενα ζηταει dvd

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.