Jump to content



Χανω πακετα?


giorgos_cupra

Recommended Posts

Τι γινεται ρε γ@μωτο?Τον τελευταιο μηνα,το internet browsing ψιλοσερνεται και δεν μπορω να παιξω και multiplayer...Βαζω το counter strike και μου βρισκει 100-120 servers:blink: ,λεω τελος παντων και σε οποιονδηποτε και να μπω μου βγαζει το μυνηματακι "CS_flushentitypackets" οποιαδηποτε ωρα και να μπω.Το downloading απο την αλλη πλευρα,κινηται σε ικανοποιητικα επιπεδα μεταξυ 32 και 35.Δεν μπορω να καταλαβω τι παιζει,παλιοτερα δεν ειχα ποτε προβλημα κι οχι τιποτα αλλο i'm addicted to cs:rolleyes: .Ξεχασα να σας πω οτι ειμαι σε dsl 384 το δωρεαν της hol με ενα speedtouch δεν θυμαμαι πιο αν και δεν νομιζω να εχει σχεση με τα προβληματα μου...

Link to comment
Share on other sites

απο το τελευταιο μου τηλεφωνημα στον οτε μου ειπαν οτι γενικα υπαρχει μεγαλη κινηση στις γραμμες.

και οτι προσπαθουν να τις αναβαθμησουν .............:getlost: :getlost: :getlost: :getlost:

παντος ειναι γενικο προβλημα γιατι και σε μενα κοβεται ι dsl για 5 λεπτα και μετα απο λιγο επανερχεται.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από therion

απο το τελευταιο μου τηλεφωνημα στον οτε μου ειπαν οτι γενικα υπαρχει μεγαλη κινηση στις γραμμες.

και οτι προσπαθουν να τις αναβαθμησουν .............:getlost::getlost::getlost::getlost:

παντος ειναι γενικο προβλημα γιατι και σε μενα κοβεται ι dsl για 5 λεπτα και μετα απο λιγο επανερχεται.

Therion σου ειπαν ποτε υποτιθεται οτι θα τελειωσουν την και καλα αναβαθμιση?

Αρχική απάντηση από Dagalidis

Απλά νομίζω ότι με τον ΟΤΕ Χάνεις την ώρα σου.....:TD:

Dagalidis my friend,υπαρχει κατι αλλο που μπορουμε να κανουμε παρα να Τον ανεχτουμε?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.