Jump to content



alora με DFI UT P45 T3RS 370+???


zyx

Recommended Posts

λοιπον παιδες εχω DFI UT P45 T3RS + Q9650 + CORSAIR XMS3 DHX DDR3 4GB... ΑΤΙ 4850 + CORSAIR 620W PSU. το προβλημα ειναι οτι δεν μπορει να παιξει σταθερα πανω απο τα 370 οτι κ αν μπορεσα να δοκιμασω δεν μπορω να βρω καποια λυση. οσο ρευμα κ να εχω δοσει παντου δεν γινεται τπτ δεν παιρνει mhz παραπανω, κ δεν μπορω να καταλαβω το γιατι. 2 βιος εχω αλλαξη τα ιδια. + οτι δεν παιζει κανενας διαιρετης περαν του 333/1333 σε ολους τους αλους η δεν μπουταρει η γυρναει default

@hadji_a τπτ δεν εγινε

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι με αυτα τα gtl 0.6225 (αν τα θυμαμε καλα) 0.623 δεν εχει. κ 6.1 στο nb παιζει 390 προς το παρων σταθερα στα win με το occt που ετρεξα. (που χτυπουσε αμεσως με 0.625 0.635 κ 0.665 ;p) αλλα κ παλι ετρεξα το warhammer online με 7-7-7-20 που βαζει στα auto τις μνημες μου η μητρικη κραταει κανα 10λεπτο μετα κολαει. με 9-9-9-24 κολαει στο λεπτο. την μια φορα που καταφερα να πεταξω το παραθυρο warhammer ειδα οτι χτυπουσε το vpu recover. το απενεργοποιησα αλλα τπτ. δεν ειχα πολυ χρονο για αλλες δοκιμες. μηπως θελει το pcx κανα σπρωξιμο η δεν παιζει πλεον ρολο? καμια αλλη ιδεα μεχρι να παω σπιτι

Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι οτι με αυτα τα gtl 0.6225 (αν τα θυμαμε καλα) 0.623 δεν εχει. κ 6.1 στο nb παιζει 390 προς το παρων σταθερα στα win με το occt που ετρεξα. (που χτυπουσε αμεσως με 0.625 0.635 κ 0.665 ;p) αλλα κ παλι ετρεξα το warhammer online με 7-7-7-20 που βαζει στα auto τις μνημες μου η μητρικη κραταει κανα 10λεπτο μετα κολαει. με 9-9-9-24 κολαει στο λεπτο. την μια φορα που καταφερα να πεταξω το παραθυρο warhammer ειδα οτι χτυπουσε το vpu recover. το απενεργοποιησα αλλα τπτ. δεν ειχα πολυ χρονο για αλλες δοκιμες. μηπως θελει το pcx κανα σπρωξιμο η δεν παιζει πλεον ρολο? καμια αλλη ιδεα μεχρι να παω σπιτι

fsb 2A

NB VOLT1.49

CPU SKEW 0 KAI 200

NB SKEW 400

VOLT TO DDR

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.