Jump to content



7800GT ποια ομως?


Hydrus

Recommended Posts

Καιρος για μια 7800GTΔεν θελα να δωσω πανω απο 350 και σε μια γρηγορη αναζητηση στο skroutz βρηκα αυτα

τα αποτελεσματα.Επισης δεν ειναι μεσα και ι Galaxy.Εγω θα πηγαινα για την Αlbatron κατ ευθειαν για το Πλαισιο λογω εγγυησης,αλλα παραειναι ακτριβη στα 375.Λοιπον?

Link to comment
Share on other sites

25 ευρω για την εγγυηση του πλαισιου ειναι μια χαρα.Παντως να ξερεις οτι ολες ιδιες ειναι σε επιδοσεις,εκτος βεβαια απο xfx,bfg,evga που ειναι υπερχρονισμενες και κοστιζουν και πιο πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Hydrus [Σήμερα, στις 12:43]

Καιρος για μια 7800GTΔεν θελα να δωσω πανω απο 350 και σε μια γρηγορη αναζητηση στο skroutz βρηκα αυτα

τα αποτελεσματα.Επισης δεν ειναι μεσα και ι Galaxy.Εγω θα πηγαινα για την Αlbatron κατ ευθειαν για το Πλαισιο λογω εγγυησης,αλλα παραειναι ακτριβη στα 375.Λοιπον?

Δεν ξέρω τι παίζει με τις Αlbatron αλλα Galaxy υπάρχουν και μάλλιστα ετοιμοπαράδοτες :p

Link to comment
Share on other sites

Οποτε απο οτι καταλαβες καλυτερα ειναι να παρεις μια MSI ή Prolink ή Asus τις οποιες τις υποστηριζουν σχεδον ολες οι εισαγωγικες εταιριες ( Oktabit - Μακεδονικα Περιφεριακα - Ιντερσετ ) για παν ενδεχομενο να εχει και το μυαλο σου ξεγνιαστο...

Link to comment
Share on other sites

Mαλλον για MSI κε κοβω...παντως πολλα περιστατικα με καρτες dead by default ακουω κυριως για Pro Link και Point if View οποτε...Πραγματικα δεν με νοιαζει ποσο κλοκαρουν,γρηγορο και σιγουρο service θελω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.