Jump to content



Nvidia GeForce 6800GS σε AGP: Πού θα τη βρω;


nickstamat

Recommended Posts

Παιδιά, ξέρετε μήπως κανένα κατάστημα (online ή μη) που να έχει φέρει την GeForce 6800GS, αλλά σε AGP;;; Μόλις διαβάσετε το ποστ μου, μην τρέξετε κατευθείαν στο skroutz.gr να ψάξετε... Δεν υπάρχει πουθενά σε AGP, είναι όλες PCI-Express...

Αν δεν υπάρχει εδώ, τουλάχιστον πείτε μου τα πιο γνωστά ξένα online shops για ψάξω και σε αυτά (δεν έχω αγοράσει ποτέ από εξωτερικό και δεν ξέρω ποια παίζουν...)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Πάντως άμα περιμένεις να την πάρεις από γνωστό μεγάλο κατάστημα-αλυσίδα, θα έιναι και σε φιλική τιμή:p Ακόμα θυμάμαι που είχαν αρκετά πιο ακριβή την fx5600XT επειδή 'είναι και κάπως πιο γρήγορη από την fx5600'...Μάλλον τις κοστολογούν με το πια έχει πιο ψαρωτικό όνομα:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Occultist

Πάντως άμα περιμένεις να την πάρεις από γνωστό μεγάλο κατάστημα-αλυσίδα, θα έιναι και σε φιλική τιμή:p Ακόμα θυμάμαι που είχαν αρκετά πιο ακριβή την fx5600XT επειδή 'είναι και κάπως πιο γρήγορη από την fx5600'...Μάλλον τις κοστολογούν με το πια έχει πιο ψαρωτικό όνομα:D

Νομίζω κατάλαβα ποιο κατάστημα εννοείς, αλλά δεν είμαι σίγουρος...

Anyway, αν ξέρει κανείς τπτ για τη διαθεσιμότητα της κάρτας, ας το αναφέρει, γιατί όσο περνά ο καιρός, τόσο πιο πολύ μου φαίνεται απαραίτητη η αλλαγή σε μια 6800 GS...

Link to comment
Share on other sites

το εξωτερικο πωλειται εδω και 1 μηνα.Εδω στην ελλαδα ακομη περιμενουμε.Και το κακο ειναι πως δεν υπαρχει καρτα να την ανταγωνιστει σε αυτη την τιμη γι'αυτο περιμενουμε.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Στα ίδια με μια ποταπή και άθλια 5200 εδώ.. Το πως παίζω NFSMW & Quake 4 μόνο εγώ το ξέρω.. ψηνόμουν για την 7800GS, αλλά η 6800GS είναι στα μισά λεφτά, και δεν υπάρχει περίπτωση ο 2600 T-Bird μου να την περιορίζει..

Ακόμα ψήνομαι για την 7800GS, αλλά μόνο με καλύτερη τιμή, <300 ευρά πχ. :D

A man can dream...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.