Jump to content



Recommended Posts

σκεφτομαι να αγοράσω την canon mv800. είναι το φθηνότερο μοντέλο της canon....την έχει κανείς να μας πεί καμιά γνώμη????

υπάρχει και μία εναλακτική το φθηνότερο μοντέλο της ΣΟΝΥ HCR17 (νομίζω).

όπως καταλαβαίνεται δεν θέλω να δώσω λεφτά..

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ επειδή δεν ήθελα να δώσω λεφτά, πήρα αυτή τη Sony που αναφέρεις. Μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ικανοποίημένος σε όλους τους τομείς. Ιδιαίτερα εύχρηστη, έχει οθόνη αφής στην όποία μπορείς να κάνεις σχεδόν όλες τις λειτπυργίες της. Το Nightshot Plus δίνει ρέστα, το ζουμ της υπεραρκετό. Τώρα για τίμές δεν ξέρω να σου πώ... Την πήρα από ένα φωτογραφείο στη Στουρνάρα 345 ευρώ τελική μαζί με τσαντούλα και 1 κασέτα.

Link to comment
Share on other sites

κάπου διάβασα ότι η Sony έχει 400.000pixels ανάλυση στο video και 800.000pixels στην φωτογραφία ενώ η Canon έχει 800.000pixels στο video και δεν βγάζει φωτογραφίες

{ Συγνώμη αλλά χεστήκαμε για τις φωτογραφίες απο videocamera με τέτοια ανάλυση καλύτερα να μήν βγάζεις }

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.