Jump to content



asrock dualsata2 και gecube ati x800gt.προβλημα ασυμβατοτητας?


tolis861416003225

Recommended Posts

ενας φιλος μου εχει την προαναφερομενη συνθεση και σε οτιδυποτε 3δ του κολαει και απο καμια φορα του πεταει vpu recover αλλα οχι παντα....ετσι λοιπον ανταλαξαμε καρτες εγω εχω sapphire ati x600xt και σε εμενα η δικια του παιζει απροβληματιστα καθως και η δικια μου σε αυτον παιζει απροβληματιστα.... τι να συμβαινει υπαρχει προβλημα με τη συγκεκριμενη και μονο καρτα με τη συγκεκριμενη και μονο μητρικη??? δεν ειναι λιγο κουφο???το προβλημα το εχει απο παλιοτερα που ειχε ενα q-tec 400watt και το αλαξε με tagan 480watt αλλα το προβλημα συνεχιζει να υφησταται...εχεουμε δοκιμασει και τουσ 5.10 αλλα και τους 5.12 και το προβλημα συνεχιζεται...ε και για να παιζει εχουμε ακομα αλαγμενες τις καρτες για να παιζει και αυτος τιποτα :devil: :banging: σορρυ που ανειξα καινουριο topic το ξερω οτι υπαρχει αναλογο thread αλλα ετσι μαλλον θα το δουν περισοτεροι.... :o:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.