Jump to content



ΟΜΑΔΙΚΗ 7800GS AGP


totally_wired

Recommended Posts

Εκδήλωση πρόσκλησης ενδιαφέροντος

Εάν μαζευτούμε αρκετοί γιατί να μην το προχωρίσουμε;

Τώρα για μάρκα... υπάρχουν albatron, pov, evga αλλά και απ' έξω...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Sol

Wired πόσο καλύτερη τιμή πιστεύεις ότι μπορεί να γίνει ας πούμε για 10 άτομα? (πολλούς νομίζω λέω)

Δεν έχω την παραμικρή ιδέα. Εννοείτε πως εάν δεν είναι καλή η τιμή δεν θα είναι κανείς μας μέσα.

Οκ για την ώρα 2

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Μήπως είναι βιαστική μια τέτοια κίνηση?

Η 7800GS είναι πολύ υπερτιμημένη προς το παρόν. Εγώ σκέφτομαι να τσμοήσω μια αλλά όχι πριν το καλοκαίρι.

Μα ναι... Αυτό εννοείτε. Δε θα την κάνουμε αύριο την αγορά. Απλά να δούμε πόσους μας ενδιαφέρει μια κίνηση σαν και αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JimmyFox [Σήμερα, στις 12:16]

Μήπως είναι βιαστική μια τέτοια κίνηση?

Η 7800GS είναι πολύ υπερτιμημένη προς το παρόν. Εγώ σκέφτομαι να τσμοήσω μια αλλά όχι πριν το καλοκαίρι.

Ναι και εγω πιστευω οτι θα πεσει σε κανενα 2μηνο στα 250-270, λιγο υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Μα ναι... Αυτό εννοείτε. Δε θα την κάνουμε αύριο την αγορά. Απλά να δούμε πόσους μας ενδιαφέρει μια κίνηση σαν και αυτή.

Και εμενα θα με ενδιεφερε... Αλλα το ενδιαφερον σταματαει στα 250-260.

Link to comment
Share on other sites

Εγω το βλεπω σαν γκαλοπ... Ποσοι θα ενδιαφερθουν για μια τετοια αγορα ας πουμε. Απο εκει και περα, αργοτερα οργανωνουμε μια μαζικη για να μας ερθει και φθηνοτερα.

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να θέλω να σας απογοητεύσω, τουλάχιστον σε EVGA ακόμη και στο κόστος να θέλω να σας τις δώσω, κάτω από 320 ευρώ για την φτηνή έκδοση δεν πρόκειται να πέσει όχι τουλάχιστον για το επόμενο 2μηνο. Και μιλάω για την έκδοση με 375MHz/1.2GHz πυρήνα/μνήμες. Υπάρχουν άλλες 3 από πάνω της, φτάνοντας στα 490MHz/1.4GHz. Το site μας θα παίζει λογικά από αύριο αλλά θα του κάνουμε μια καλή ανανέωση από βδομάδα με όλα τα νέα προϊόντα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oktech

Χωρίς να θέλω να σας απογοητεύσω, τουλάχιστον σε EVGA ακόμη και στο κόστος να θέλω να σας τις δώσω, κάτω από 320 ευρώ για την φτηνή έκδοση δεν πρόκειται να πέσει όχι τουλάχιστον για το επόμενο 2μηνο. Και μιλάω για την έκδοση με 375MHz/1.2GHz πυρήνα/μνήμες. Υπάρχουν άλλες 3 από πάνω της, φτάνοντας στα 490MHz/1.4GHz. Το site μας θα παίζει λογικά από αύριο αλλά θα του κάνουμε μια καλή ανανέωση από βδομάδα με όλα τα νέα προϊόντα.

Σημασία δεν έχει να μην μας απογοητεύσεις εσύ αλλά η κάρτα όταν και εάν την αγοράσουμε, ότι μάρκα και αν είναι.

Εάν δεν έχει ζήτηση (όχι η evga αλλά και οι pov και η alba) (άρκετά πιθανό) είναι απλό ότι θα πέσει η τιμή της.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από totally_wired

Σημασία δεν έχει να μην μας απογοητεύσεις εσύ αλλά η κάρτα όταν και εάν την αγοράσουμε, ότι μάρκα και αν είναι.

Εάν δεν έχει ζήτηση (όχι η evga αλλά και οι pov και η alba) (άρκετά πιθανό) είναι απλό ότι θα πέσει η τιμή της.

Στις GS υπάρχει μεγάλη ζήτηση πάντως... και έχει σαρώσει τα συγκριτικά όπου έχει παρουσιαστεί. Η evga γενικά σε όλη την Ευρώπη έχει αρχίσει να πέρνει τα πάνω της πολύ άγρια.. κάτι το lifetime, κάτι οι άριστες επιδόσεις....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από oktech

Χωρίς να θέλω να σας απογοητεύσω, τουλάχιστον σε EVGA ακόμη και στο κόστος να θέλω να σας τις δώσω, κάτω από 320 ευρώ για την φτηνή έκδοση δεν πρόκειται να πέσει όχι τουλάχιστον για το επόμενο 2μηνο.

Δωσ'τες εσυ στο κοστος και δεν θα μας απογοητευσεις...

:D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.