Jump to content



OOS skin για το SmartGuardian!


sakis_the_fraud

Recommended Posts

Απο καιρο κυκλοφορει ενα skin του SmartGuardian με το λογοτυπο του XtremeSystems. Τωρα ομως που οι DFI στο OOS αρχισαν να γινονται περισσοτερες ειπα να κανω ενα στα μετρα μου, με το λογοτυπο μας!

Ειναι βασισμενο στο SmartGuardian 2.03, πιθανοτατα παιζει με ολες τις εκδοσεις, εαν δεν παιζει εδω ειμαστε.

[ATTACH]5278[/ATTACH]

προσθεσα και μια επιλογη για να βαζετε εαν θελετε το δικο σας ονομα, οπως εμφανιζεται κατω αριστερα το δικο μου, για να την ενεργοποιησετε κανετε το εξης.

Ανοιγετε το smart.ini με ενα σημειωματαριο, και κατεβαινετε εκει που ειναι το ακολουθο κομματι:


=================================================================
==========ekei pou leei caption vazete to onoma==================
========== kai kanete to visible=-0, -1 ==================
=================================================================
[Label Option 16]
Caption=sakis_the_fraud
Color=16777215
FontSize=12
Bold=-1
Italic=0
Underline=0
Strikethrough=0
Top=4670
Left=400
Visible=-1
FontName=Arial
============================
============================
============================
============================
============================

στο "Caption=" βαζετε οτι θελετε εσεις και αλλαζετε την τιμη της μεταβλητης "Visible=" απο -0 σε -1. ;)

(πιο απλο δεν γινεται!!!!)

Εχω ανεβασει το skin, καθως και το απλο που εχει το SmartGuardian. Καλο θα ηταν να κρατησετε καπου τα 2 αρχεια που αλλαζει, ωστε σε περιπτωση που το μετανιωσετε να μπορειτε να το κανετε και να μην με κυνηγάτε με τις πετρες! :p

Enjoy! :D

post-543-1414343268,2281_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.