Jump to content



Εnermax liberty 500w η enermax EG565AX-VE FMA 535 W


leon1416003188

Recommended Posts

τελικα πηρα το liberty αφου υποστηριζει και atx v2.2.

Παντως ειδα μεγαλες διαφορες σε σχεση με το παλιο ενερμαξ 365, μεσου του probeII.

Ειδικα στα 12v ειχα 11,90 με 11,97 τωρα 12.20!

Θα το πολυμετρισω για να δω και τις πραγματικες τιμες

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Χθες, στις 23:39]

Εγώ το χάζευα σήμερα στο site της enermax αλλά μπερδεύτηκα λίγο με τα καλώδια. Όλα έχουν και κλασικά 4πινα και sata molex;

Όλα τα καλώδια έχουν το κλασικό το molex (για cd, dvd) και Sata, επίσης τα 2 απο αυτά έχουν επιπλέον και για floppy. Πάντως αψογο το τροφοδοτικό και αθόρυβο, το πήρα την προηγουμενη ευδομάδα και είμαι 100% ικανοποιημένος.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν στην αγορά (έστω στο εξωτερικό) σκέτα molex απο αυτα που έχει το liberty στα καλωδια απο τη μεριά που συνδέονται στο τροφοδοτικό; Γιατί εγώ σκέφτομαι ένα Modular τροφοδοτικό με τη λογική οτι εκτώς απο το ποιά καλώδια θες να βάλεις, να μπορείς να φτιάξεις και δικά σου, όπως ακριβώς τα θες, χωρίς να χρειάζονται κοψίματα και ραψίματα .

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis [Σήμερα, στις 08:02]

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν στην αγορά (έστω στο εξωτερικό) σκέτα molex απο αυτα που έχει το liberty στα καλωδια απο τη μεριά που συνδέονται στο τροφοδοτικό; Γιατί εγώ σκέφτομαι ένα Modular τροφοδοτικό με τη λογική οτι εκτώς απο το ποιά καλώδια θες να βάλεις, να μπορείς να φτιάξεις και δικά σου, όπως ακριβώς τα θες, χωρίς να χρειάζονται κοψίματα και ραψίματα .

Δες το Ηyper Type-R

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.