Jump to content



Maxtor 300Gb SerialAta2


ppaylos1416003173

Recommended Posts

Περίεργο πρόβλημα με τον παραπάνω σκληρό δίσκος δουλεύει μια χαρά με Nforce 2 Abit AN7

επίσης μια χαρά με Gigabyte Ik1100 875 Και κολλάει στο Νforce 3 Msi 54G τον αναγνωρίζει μόνο στο Bios Και επίσης στην καινούργια μητρική της Asus A8N32 Nforce4 Των βλέπει στα windows αλλά δεν μπορώ να κάνω ούτε format ούτε τίποτα.Ο σκληρος ειναι της σειρας DiamondMax 10 δυστηχως Να τον παω πισω?

Link to comment
Share on other sites

Βραχυκυκλώνω το jumper στον σκληρο? Γιατί η μητρική δεν έχει jamperakia,

Το οποίο και έκανα αλλά πάλι τίποτα Μου δείχνει τον σκληρό με κόκκινο χ στην διαχείριση συσκευών.

Link to comment
Share on other sites

βαζοντας_το_εκει_το_Jumper_παλι_δεν_δουλεψε_η_Asus_alla_δουλεψε_η_Msi_εκανα_φορματ_που_δεν_μπορεσε_να_ολοκληρωθη_και_μετα_του_εβαλε_κοκκινο_Χ_κι_αυτη_το_φιρμγουερ_το_εχει_κανεις_να_μου_το_δωσει?Γιατι_τ_αγγλικα_μου_ειναι_λιγο_πικι_πικι_ραμ!!!

Link to comment
Share on other sites

Yπάρχει μια προβληματική σε nf4 σειρά maxtor και θα πρέπει να κάνεις αυτό που σούπε o spc για το firmware. Koίτα και το αντίστοιχο thread:

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=22397&perpage=&pagenumber=1

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.