Jump to content



MSN & emotions.....


Qlim4X

Recommended Posts

εκει που σου έιπε ο wizard είναι.......και όπου 1910508157 θα σου βγάλει ενα δικό σου νουμερακι μάλλον....και θα δεις οτι θα λέει costum emoticons ......... είναι όλα dat!βάλε τον IE να τα ανοίξει η κανα άλλο προγρ.....η απλά μεταονομασέτα σε .gif ...... ε τσούκου τσούκου ένα ένα..... ADD :/

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable

Eγω στο Desktop καταφερα απλα αντιγραφοντας το profile να αντιγραφουν και τα emoticons. Οταν ομως το ιδιο profile το εβαλα στο laptop δεν επαιξε, χμμμ.

Έτσι το είχα κάνει και εγώ αλλά πάπαλα.

Πάντως εάν τα μετονομάσεις σε gif παίζουν μια χαρά

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

EMOTIONS?:rofl:

EMOTICONS ειναι. Εχω ενα προγραμμα που κανει ακριβως αυτο που θες , το απογευμα ομως τωρα δε το θυμαμαι πως λεγεται

Τελικά το βρήκες το πρόγραμμα???

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

θέλω να κάνω το αντίθετο στον 8 βετα, να εισάγω καμιά 500 emoticons που κατέβασα και καμιά 200 winks. πώς γίνεται... στα emoticons βρήκα ότι μόνο ένα ένα και είναι πολύ σπαστικό. έψαξα και λίγο στο νετ αλλά για winks δεν βρήκα κάτι... καμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από panos17

200 winks που τα βρηκες?πες κ σε μενα π θελω να κατεβασω...

Αρχική απάντηση από aGka8lz

υπαρχει σχετικο τορεντ~

Lolol όχι μέσο torent απαρετιτα.

Αλλά μέσω συνομιλιών με τον καιρό μαζεύεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.