Jump to content



Ξαφνικές επανεκινήσεις στα ΧP.!!!


Κωστάκης

Recommended Posts

Πρίν απο αρκετό καιρό το pc της κοπέλας μου άρχισε κάτι 3αφνικές επανεκινήσεις για άγνωστο λόγο. Το σύστημα πάνω κάτω (Δέν θυμάμαι ακριβώς) αποτελείται απο: cpu P4 2.6 Prescott

Mo/bo MSI PM8M2-V ram: 256mb twinmos ddr vga: Geforce 4 mx 440 HDD:80gb (δέν θυμάμαι εταιρια μάλλον wd) και ένα τροφοδοτικό premiere!!!!!!!!!! :alien: 350w. δέν 3έρο κατα πόσο σας βοήθησα να καταλάβετε το πρόβλημα... αλλα νομίζω οτι το τροφοδοτικό είναι χαλαρα για τον... λούτσο και εφθύνεται για το πρόβλημα! καμιά ιδέα η σχόλιο???:confused:

Link to comment
Share on other sites

My computer δεξι κλικ ιδιοτητες.

advanced tab

startup and recovery>>>>settings.

system failure>>>ξετικαρε το automatically restart.

την επομενη φορα θα σου πεταξει μπλε οθονη.κοιτα να εισαι σε αναμονη για το τι θα γραψει πανω αριστερα.

λογικα κατι σε

driver irq not less or equal

XXXX.dll

και μερικα αλλα που δεν μου ρχονται.....τεσπα δες τι θα σου γραψει και πες μας τι ηταν.

Link to comment
Share on other sites

Τυχόν αστάθειες οφείλονται στην υψηλή θερμοκρασία της cpu (prescott...μπες στο bios και πες μας), στις προβληματικές μνήμες (δοκίμασε άλλο dim-άκι) ή στο τροφοδοτικό (δοκίμασε άλλο)!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Κωστάκης

Τίποτα πιο συγκεκριμενο... απλώς κλείνει κ bootarei απο τιν αρχη. ούτε μπλέ οθόνες ουτε τπτ...

δυσκολη περιπτωση. μπορει οντως να φταει και το τροφοδοτικο μπορει και οι μνημες η και κατι αλλο που δεν ξερω τι μπορει να ειναι

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.