Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Η σειρα 5ΧΧΧ εχει υποστηριξη Hardware video conversion στα Windows 7.

Δουλεψε τα δικα τους μεσα.

Το βυσμα πλεον δεν χρειαζοταν.

Και κανονικα θα επρεπε να σε νοιαζει τι ειναι αυτο που ζητας, με ποιον τροπο υποστηριζεται και πως πρεπει να το δουλεψεις.

Έγινε επεξεργασία από atiman
Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν λές λεωνίδα?

dwm2010040419095000.jpg

Εμένα αυτό 'παίζει' και δεν είναι η κάρτα avivo. 'Παίζει' διότι το μενού είναι εκεί αλλά δεν έχει καταφέρει να μετατρέψει ούτε ένα αρχείο. Όλα τα βγάζει unsupported file format..

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.δεν μπορω με τιποτα να κανω να ειναι τικαρισμενο το open cl στο gpuz.βαζω κανονικα drivers τους 10.6α μετα τα application profiles,μετα το ati stream και παρολα αυτα τιποτα.τους εχω βγαλει με το εργαλειο του atiman,τους ξαναβαζω και τιποτα.καμια ιδεα κανεις?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια.δεν μπορω με τιποτα να κανω να ειναι τικαρισμενο το open cl στο gpuz.βαζω κανονικα drivers τους 10.6α μετα τα application profiles,μετα το ati stream και παρολα αυτα τιποτα.τους εχω βγαλει με το εργαλειο του atiman,τους ξαναβαζω και τιποτα.καμια ιδεα κανεις?

Κατεβασε (αν δεν εχεις) την τελευταια εκδοση του GPU-Z 0.4.4 και κοιτα το για ακομα μια φορα..........:whistling

Link to comment
Share on other sites

Εμένα αυτό 'παίζει' και δεν είναι η κάρτα avivo. 'Παίζει' διότι το μενού είναι εκεί αλλά δεν έχει καταφέρει να μετατρέψει ούτε ένα αρχείο. Όλα τα βγάζει unsupported file format..

Kι εμένα παίζει, απλά τα υποστηριζόμενα φορμάτ είναι υπερβολικα περιορισμένα (wmv και mp4)...

Link to comment
Share on other sites

μπηκα και εγω στο κλαμπ 4 map και freeze με 10.6:happy2:

10-7_Vista_Win7_a (8.750) με την πιο κατω διαδικασια, η καλυτερη λυση την δεδομενη στιγμη.

Διαδικασιες μια προς μια οσο πιο απλα μπορω,,

1. Uninstall driver.

2. Reboot

3. C:\ATI\Support\driver version\Triplle_Buffering\Linear64 or Linear32 (αναλογα το OS)\Custom64_T or Custom32_T.

4. C:\ATI\Support\driver version\setup.exe

5. Unclick AppProfiles

6. Driver installed and ready to use.

Link to comment
Share on other sites

lol ελεος εκανε εγγραφη στο φορουμ μονο και μονο για να ζητηση το πασσ..

:OT:Όλα κάπως πρέπει να αρχίσουν....:OT:

ΟΝτopic: Ό,τι προβλήματα προυπήρχαν, με clean install 10,7 Ατιμαν+profiles, εξαφανιζόλ.... :T:

Link to comment
Share on other sites

Διαδικασιες μια προς μια οσο πιο απλα μπορω,,

1. Uninstall driver.

2. Reboot

3. C:\ATI\Support\driver version\Triplle_Buffering\Linear64 or Linear32 (αναλογα το OS)\Custom64_T or Custom32_T.

4. C:\ATI\Support\driver version\setup.exe

5. Unclick AppProfiles

6. Driver installed and ready to use.

Dirt2 crashes solved :banging:

Thanks again

Link to comment
Share on other sites

Dirt2 crashes solved :banging:

Thanks again

και εγω μια χαρα στο dirt 10 πιστες και κανενα προβλημα αλλα ειμαι 3 χιλιαρικα κατω σε 3dmark vantage απο τους 10.6 οφισιαλ τελικα δε μπορουμε να τα εχουμε ολα σε αυτη την ζωη:victory:

Link to comment
Share on other sites

λιγο βοηθεια βρε παιδες αυτα που μου δειχνει ο catalyst (που δεν δειχνει μαλλον)ετσι πρεπει να ειναι? δεν εχω ιδεα με 10.7 ατιμαν ειμαι

overdrive1.png

Uploaded with ImageShack.us

overdrive2.png

Uploaded with ImageShack.us

overdrive.png

edit: ετσι ηταν και με 10.6 official

Uploaded with ImageShack.us

Έγινε επεξεργασία από aoratoss
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.