Jump to content



The ATi Catalyst Driver thread.


Recommended Posts

Έχω ένα αρχαίο laptop 6 χρόνων. Η κάρτα γραφικών είναι η Χ600. Έχει εγκατεστημένους τους 8.12 και λειτουργικό windows xp.

Το atiman uninstaller θα παίζει σε αυτό; Κανέναν νεώτερο driver μπορώ να περάσω ή θα είναι άδικος κόπος;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάποιο link για να ξαναπεράσω τους 8.12, ή κάποιον νεώτερο, επειδή μου κάνει κάτι περίεργα τις τελευταίες μέρες;

νομίζω ο τελευταίος που μπορεί να Moddaρει το παρακάτω tool είναι ο 9.3. κάνε μια δοκιμή.

Mobility Modder - ATI Version, Install the Latest Drivers on your ATI laptop

Link to comment
Share on other sites

νομίζω ο τελευταίος που μπορεί να Moddaρει το παρακάτω tool είναι ο 9.3. κάνε μια δοκιμή.

Mobility Modder - ATI Version, Install the Latest Drivers on your ATI laptop

Ευχαριστώ!

Κάποιο link να κατεβάσω τον 9.3 για windows xp;

Link to comment
Share on other sites

ATI Catalyst 9.3 WHQL Windows XP 32-bit download from Guru3D.com

νομίζω κι αυτός σου κάνει για Moddαρισμα.

http://support.amd.com/us/gpudownload/windows/Legacy/Pages/radeonaiw_xp.aspx?type=2.4.1&product=2.4.1.3.13〈=English

Έγινε επεξεργασία από juno12
Link to comment
Share on other sites

απο που κατεβαζουμε βρε παιδια τους οδηγους που λετε?ψαχνω για τον 8.941.5 που λετε οτι ειναι ο καλυτερος μεχρι τωρα για bf3 και δεν τον βρισκω πουθενα.:nothing:

ειμαι με αυτον 8.93.10-111208a-130017E-ATI ccc 12.1 και τρωω κατι bsod που και που :wall:

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ρε παιδια.Στο COD MW3 με την 5870 εχω πολυ χαμηλο gpu usage (και κατα συνεπεια πολυ χαμηλα frames,max 45),το πολυ να παει 45%.Τι στο καλο γινεται?Το παιχνιδι φταει ή κατι αλλο?Drivers εχω τους 11.11 official.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ρε παιδια.Στο COD MW3 με την 5870 εχω πολυ χαμηλο gpu usage (και κατα συνεπεια πολυ χαμηλα frames,max 45),το πολυ να παει 45%.Τι στο καλο γινεται?Το παιχνιδι φταει ή κατι αλλο?Drivers εχω τους 11.11 official.

Ο θείος φταίει ;)

Sent from my iPod touch using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι ρε παιδια.Στο COD MW3 με την 5870 εχω πολυ χαμηλο gpu usage (και κατα συνεπεια πολυ χαμηλα frames,max 45),το πολυ να παει 45%.Τι στο καλο γινεται?Το παιχνιδι φταει ή κατι αλλο?Drivers εχω τους 11.11 official.

Πολύ πιθανό να φταίει το cpu σου - να μην είναι αρκετά δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, επειδή θα βάλω για πρώτη φορά κάρτα από το κόκκινο στρατόπεδο, θέλω να ρωτήσω ποιούς drivers να βάλω. Από τη σελίδα τής AMD, ή από τον Αtiman;

Link to comment
Share on other sites

@atiman εκανα εγγραφη στο φορουμ σου,αλλα δεν με αφηνει να δω τα θεματα.

πρεπει να με κανεις accept μαλλον,αν μπορεις.ευχαριστω

Eπισης το ιδιο προβλημα εχω και εγω atiman ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Θεωρω αντι-ιδεολογικο να γινονται εδω ερωτησεις για θεματα που αφορουν αλλα φορουμ.

Μπορειτε να στελνετε ενα pm η ενα e-mail για αυτο.

Ακομα και οι συζητησεις για τους drivers δημιουργουν ευλογες απορειες στα μελη που δεν γνωριζουν.

Ετσι, θα παρακαλουσα λιγο "τακτ" προς το thelab....και συγνωμη για την παρεμβαση....

PS.

Διαβαστε τα e-mail σας...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.