Jump to content



Ιδιες GEIL. Αυτες το ξερουν;


ARVAS

Recommended Posts

Παρηγγειλα για την κοπελα μου 2 ιδιες μνημες Geil 512 value ram.Οταν ηρθαν τις περιεργαστικα γυρω γυρω και παρατηρησα οτι η στη μια εγραφε 2,5 4 4 8 και στην αλλη 2,5 3 3 6.Και μου το επιβεβαιωσε και το cpuz.

post-3543-1416072615,5085_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εαν τις αγορασες για 2.5-3-3-6 βαση των χαρακτηριστικων τους τοτε ολα ειναι οκ.

απο οτι βλεπω εχεις κλοκαρει και μεχρι τα 218.πιστευω οτι εισαι μια χαρα και δεν υπαρχει λογος ανησυχιας:)

Link to comment
Share on other sites

Μου φαίνεται για διαφορετική σειρά value rams που δεν παραμένει να είναι value αλλα με αλλα timmings

Αρχική απάντηση από tristeno

Αφού δεν ήταν Dual Channel μην περιμένεις να έχουν ΑΚΡΙΒΩΣ τα ίδια χαρακτηριστικά.

:T:

Link to comment
Share on other sites

Τις αγορασα ως geil value μιας και δεν αναφεροντουσαν πουθενα τα timings.πανε και λιγο παραπανω μεχρι 226 μετα κολλημα.Η πλακα ειναι οτι πηρα 2 ιδες value και μου ερχονται διαφορτες μεταξυ τους. Δεν με πειραζει εμενα (ποσο μαλλον την κοπελα μου που αν της πω για timings θα κοιταει δεξια αρριστερα)... Απλα μου φαινεται πολυ περιεργο..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.