Jump to content



Αγορά κάρτας γραφικών AGP


Wolfenstein

Recommended Posts

Σκέφτομαι να κάνω μια αναβάθμηση ως προς την κάρτα γραφικών.

Ο Η/Υ έχει είσοδο AGP και για αυτό μετά απο λίγο ψάξιμο κατέληξα

στην Sapphire ATI Radeon X800 GTO 256MB . Ποιά είναι η

άποψη σας για την συγγεκριμένη καρτούλα? Μήπως ξέρετε που θα

μπορούσα να την βρώ? :p

Ευχαριστώ! :flower:

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα σκεφτομαι να δώσω γύρο στα 170-190 ευρο.

Τώρα απο ανάγκες δεν έχω τπτ ιδιαίτερο να τονίσω καθώς σίγουρα θα δω αλλαγές απο την τωρινή μου κάρτα. Απλα να έχω καλήτερα γραφικά!

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερη αναβάθμηση δεν θέλω να κάνω γιατί είμαι ευχαριστιμένος απο το υπόλοιπο σύστημα, και εκτός αυτού δεν έχω σκοπό να ξοδεύψω περισσότερρα χρήματα. Απλά θέλω οποσδήποτε μια καινούρια κάρτα γραφικών αφού αυτή είναι στα τελευτέα της. Στα περισσότερα παιχνίδια έχω πλέον κάτω απο 15FPS. Γι' αυτο λόγο ρώτησα για την κάρτα, τελικά ξέρει κανείς που μπορώ να την βρώ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wolfenstein

Γενικότερη αναβάθμηση δεν θέλω να κάνω γιατί είμαι ευχαριστιμένος απο το υπόλοιπο σύστημα, και εκτός αυτού δεν έχω σκοπό να ξοδεύψω περισσότερρα χρήματα. Απλά θέλω οποσδήποτε μια καινούρια κάρτα γραφικών αφού αυτή είναι στα τελευτέα της. Στα περισσότερα παιχνίδια έχω πλέον κάτω απο 15FPS. Γι' αυτο λόγο ρώτησα για την κάρτα, τελικά ξέρει κανείς που μπορώ να την βρώ?

Aν το υπολοιπο συστημα σου ειναι ''παλιο'' οτι καρτα και να του βαλεις πανω,ειδικα high end,θα ειναι πεταμενα λεφτα.Πες μας λιγο τη συνθεση σου...

Link to comment
Share on other sites

μιας και αναφερεις οτι δεν θες να ξοδεψεις χρηματα για αναβαθμιση κτλ,ξανασκεψου την επιλογη της μεταχειρισμενης(με υπολοιπο εγγυησης) 6600GT..με καμια 80αρια ευρω εισαι μια χαρουλα..πωλουνται απειρες αυτη την περιοδο..

αν παλι εχεις τα λεφτα,go for it..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.