Jump to content



Software dj???


leon13

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από giorgos th.

Tractor DJ.

traktor dj studio 2

traktor dj studio 3

Και τα δυο είναι πολύ καλά αλλά για να αρχίσεις σου πρωτινό το 2 γιατί έχει μονό 2 κονσόλες να χειρίζεσαι σε σχέση με το 3 που μπορείς να έχεις έως 4 αλλά εκεί τα πράγματα είναι πολύ μπερδεμένα

BPM studio pro

Είναι το πιο ισχυρό αλλά και πολύπλοκο πρόγραμμα έχει δεκάδες παραμέτρους για κάθε τι που θα κανείς

Virtual dj ακα εξέλιξη του atomix mp3

Πολύ ωραίο με πολλές αλλαγές στα skins ανάλογα τα κέφια σου και είναι το πιο απλό για να ξεκινήσεις επίσης έχουν βγει και κονσόλες για αυτό πχ η Hercules που είναι σε usb και

δεν έχεις ανάγκη από ποντίκι

Υπάρχουν και αλλά πολλά σαν το pcdj(red, blue, silver),ejay

Αλλά τα 3 που σου είπα είναι τα πιο διαδεδομένα αλλά και τα πιο καλά(για μένα)

Link to comment
Share on other sites

Ρε guys, το eJay δεν είναι για DJing... Εϊναι για να παραγωγές (φτιάχνεις μουσική), σαν το FL... Κάνω λάθος;

Έχω δοκιμάσει το Virtual DJ (το οποίο και χρησιμοποιώ, είναι πολύ καλό) και το PCDJ, το οποίο μου φάνηκε υποδεέστερο του VDJ και γενικά πιο δύσχρηστο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nickstamat

Ρε guys, το eJay δεν είναι για DJing... Εϊναι για να παραγωγές (φτιάχνεις μουσική), σαν το FL... Κάνω λάθος;

Έχω δοκιμάσει το Virtual DJ (το οποίο και χρησιμοποιώ, είναι πολύ καλό) και το PCDJ, το οποίο μου φάνηκε υποδεέστερο του VDJ και γενικά πιο δύσχρηστο...

σωστα τα λες.πολυ γελιο εχει...:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από mcmanol

Δες κανα e-jay (πχ dance).

Αρχική απάντηση από nickstamat

Ρε guys, το eJay δεν είναι για DJing... Εϊναι για να παραγωγές (φτιάχνεις μουσική), σαν το FL... Κάνω λάθος;

Έχω δοκιμάσει το Virtual DJ (το οποίο και χρησιμοποιώ, είναι πολύ καλό) και το PCDJ, το οποίο μου φάνηκε υποδεέστερο του VDJ και γενικά πιο δύσχρηστο...

Όχι υπάρχει και ejay mixer αλλά είναι για παιδάκια μάπα απλά

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Yz250

το atomix mp3 ειναι αρκετα καλο εχει καποιες αυτοματοποιημενες λειτουργιες ειναι απλο και εχει ωραια plug-ins;)

Έχει βγει ο αντικαταστατής αυτού από την ιδία εταιρία και ονομάζετε virtual dj

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Yz250

απλως το atomix κατα τη γνωμη μου ειναι πιο ευκολοδουλευτο

ανάλογα το σκιν ρε συ τα αρχικά είναι και τα 2 σχεδόν ιδία αν βάλεις όμως Κανά μεγάλο και πολύπλοκο τότε και το atomix θα είναι δύσχρηστο

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.