Jump to content



Asus X800XT PCX 256mb 79 euro στο πλαισιο


beez

Recommended Posts

Θεσσαλονίκη δεν υπάρχει στην αποθήκη και ούτε πρόκειται να φέρουν... Μπόρει κάποιος από Αθήνα να δει τι παίζει εκεί? Μάλλον κάποιος προσπαθεί να ρίξει την τελευταία τιμή καταλόγου... Επίσης παίζει και αυτή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 15:12]

Παρηγγειλα online μια, για να δουμε...

Χεχεχε και γω αλλά.... πήρα τηλ στο καπάκι με τον αριθμό παραγγελίας και μου είπαν ότι το συγκεκριμένο προιόν δεν υπάρχει και ότι δεν υπάρχει καινούρια ημερομηνια παραλαβής και ότι μάλλον θα ακυρωθεί η παραγγελία... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από NoDsl [Σήμερα, στις 16:06]

Εγώ πάντως τσίμπησα πρωί πρωί αυτή

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=26174052&Nav_Section_Id=&Catalog_Id=1&Product_Id=254105&Merchant_Id=1&sts_cid=3

128ΜΒ και ΔΕΝ ειναι TC(έχει 64 bit bus όμως)

btw...κριμα τα λεφτα που εδωσες

-->

6800LE

ανωτερη καρτουλα και θα σου εμεναν και χρηματα για 4-5 διπλοπιτα :p

χμμμ...κατι δεν παει καλα...μαλλον ακυρο και αυτο

scroutz plaisio

Link to comment
Share on other sites

σορυ που δεν το πόσταρα τόσο γρήγορα, εγω εκλεισα μία κάρτα την παρασκευή το απόγευμα μεσο b2b, εκεινη την στιγμή υπήρχαν 5 κομμάτια στα κεντρικά στον ασπρόπυργο. εχω πάρει επιβεβαίωση παραγγελίας οπότε λογικά την δευτέρα θα παραλάβω.

δειτε και αυτή την νεα κατηγορία στο πλαίσιο "ευκαιρίες"

http://www.plaisio.gr/IWCatSectionView.process?IWAction=Load&Section_Id=61124153&Catalog_Id=1

για την ιστορία την πέμτη η XT έκανε 120 ευρώ και η XL 79, οταν πήγα στη μεταμόρφωση να πάρω μια μου είπαν οτι έδειχνε οτι υπήρχαν στα κεντρικα μόνο. την αλλη μέρα το πρωι πέρνω τελ στα κεντρικά και υπήρχε μόνο η ΧΤ στα 120 ευρώ, η ΧL sold out. επειδή κοίταγα τελείως value for money τλκ δεν πέρνω την ΧΤ στα 120. το απόγευμα κοιτώντας πάλι την σελίδα ι ΧΤ ήταν στα 79.

για όποιον μείνει απογοητευμένος στο πλαίσιο stock υπάρχει μια X800GTO 256 στα 85 ευρώ και μια 6800 Ultra στα 150 ευρώ και οι δύο επισκευασμένες απο RMA με 6 μήνες εγγύηση. γενικά υπάρχουν ευκαιρίες αλλα και σε καποια πράγματα η τιμές θέλουν διόρθωση.

η XT λεεί οτι είναι ειδικό bundle μαζί με webcam, για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβαίνω που είναι το αστείο η το γέλιο ...

δηλάδη εσυ πως το καταλαβαίνεις οτι ειναι software?

σε άλλες κάρτες π.χ. την V9999 λέει Webcam Bundled USB camera with 300K resolution

(Optional)

στο site της asus γράφει 1. USB camera with 300K resolutions (Optional) απο λάθος πιστεύω στο κομμάτι του software εκτος αν η USB κάμερες έρχονται τωρα και σε soft μορφή....

Link to comment
Share on other sites

Δες αυτό πρώτα με IE http://dn.the-core.gr/Q_tarzan_cut.swf

και συνεχίζω. Ναί απότι φαίνεται έχει κάμερα με την συγκεριμένη μαζί. Αλλά με μια 6600GT που έιχα της asus ε'ιχε μέσα ένα software διαχείρησης webcam της asus και καλά μια βλακεία. Νόμιζα οτι αυτό εννοούσε και εδώ

Link to comment
Share on other sites

’νθρακες ο Θησαυρός!!!!!!!!

ΓΕΡΑΡΔΕ ΜΑΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙΣ ΨΗΛΟ ΓΑΖΙ :spam::dots:

Ξύπνησα πρωί - πρωί πήρα κάποια τηλεφωνάκια, πουθενά η κάρτα.

Τα γνωστά κολπάκια, εγώ σας λέω ούτε μία δεν πούλησε σε αυτήν την τιμή. Απλά όταν δεν υπάρχει stock το παίζουν ΤΣΑΜΠΑ ΜΑΓΚΕΣ εκ του ασφαλούς (Δεν είναι η πρώτη φορά που το κάνει)

Link to comment
Share on other sites

Λογικά αν το σκεφτεις 79e δεν κανουν ουτε οι 256ddr3 ποσο μαλλον ολη η κάρτα. Δλδ αν εδινε σε τέτοια τιμη θα ''εμπαινε μέσα'' 100% . Τώρα τι κόλπα ειναι αυτα να βγάζουν 79e κάρτα που στην καλύτερη την βρίσκεις 200e σε ολη την Ευρώπη μονο αυτοι το ξέρουν

:TD:

Link to comment
Share on other sites

το πλαισιο ξαναχτυπά.... με πηρανε τηλεφωνο και με ενημερώσανε οτι η καρτα υπάρχει ενα κομματι, ειναι καινούργια αλλα δεν εχει κουτι και η drivers ειναι αντιγραμενοι!!! σιγουρα μπορουμε να ξεχάσουμε το bundle κτλπ. κατα τα αλλα η κάρτα ειναι καινούργια με 3 χρόνια εγγύηση....περιμένω να δω τι θα παραλάβω αλλα ειναι λιγο για γέλια η κατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.