Jump to content



Νέα Κομμάτια...


qtgeo

Recommended Posts

Καλησπερίζω την παρέα του φόρουμ...

Δέν ξέρω πόσοι απο εσάς γνωρίζεται ότι εκτός απο μέλος της επιστημονικής κοινότητας είμαι και DJ και επίσης ασχολούμαι χρόνια με το τραγούδι, το χωρό, την ενορχήστρωση, και πολλά άλλα...

Εν πάσει περιπτώσι αυτή την περίδο φτιάχνω ένα νέο album και σας προσκαλώ να ακούσεται έαν demo απο παλιό μου κομμάτι, καθώς και άλλα demo που θα βγάλω στην πορεία εν καιρώ.

Το κομμάτι που σας δίνω είναι ένα Remix σε κάτι πιο Lounge Editon...

Το ονομά μου ώς DJ είναι DJ RaZIeL.

Link για το νέο κομμάτι: http://www.makemusic.gr/artist/ranking.php?mode=song&order=21&pagebreak=50&pagenum=1&header_template=song_21_header.tpl&row_template=song_9_row.tpl&footer_template=song_9_footer.tpl

Link για την παλιά συλλογή: http://www.dance-industries.com/view_artist.php?ID=2794&track=11102

Μέσα απο τα σχολιά σας το album μου θα πάρει την τελική του μορφή.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ακουσα το new sample σου φιλε μου..

Παιξε λιγο περισσοτερο με το tempo σου ειναι αρκετα μονοτονο..

Για lounge - chill out παντως για μενα τα vocals πρεπει να ειναι female και απολυτα sensual..

Καλη φωνη εχεις αν ειναι δικια σου παντως..

Link to comment
Share on other sites

Ναι τα φωνητικά είναι δικά μου.

Πώς σας φένεται και η φωνή?

Στα σχεδιά μου είναι να βάλω female και απόλυτα sensual φωνητικά...αλλά δεν βρίσκω γυναίκες...

Εάν έχετε υπόψιν σας καμιά κανένας απο εσάς, πείτε μου.

Μένω Αθήνα στο Αιγάλεω...πληροφοριακά.

Οι κοπέλες (2 το πολύ) ή η κοπέλα που 8α επιλέξω θα πάρει το 10% των συνολικών κερδών απο τα κομμάτια στα οποία χρησιμοποιήσα την φωνή της!

Το tempo έτσι θα μείνει κατά πάσα πιθανότητα γιατί είναι chill out... ;-)

Σας ευχαριστώ πολύ που ενδιαφέρεστε και ασχολείσται ενεργητικά...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.