Jump to content



Ακουστικά, φθηνά και ευκολα στην οδήγηση.


chroma

Recommended Posts

Ψάχνω για ακουστικά κλειστού τύπου, φθηνά (30-50) και σχετικά ευαίσθητα για να τα οδηγεί αξιοπρεπώς το line της κάρτας ήχου. 5.1, μικρόφωνα κλπ. δε χρειάζονται απλά ένα (δοκιμασμένο αν γίνεται) stereo ακουστικό, κυρίως για χρήση monitor σε party. Για την ώρα προσανατολίζομαι στο MDR-XD200 της Sony, αν το έχει κάποιος να μοιραστεί εντυπώσεις. thanx

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

http://www.ultimateears.com/custom/Custom-Ear-Monitors.htm

τιμαι θανατου bill.....

:o :O :o :O

Πλάκα κάνουν....δεν μπορεί.......

Σαν (ξεπαραδιασμένο) Alien θα είναι κάποιος με αυτά τα ακουστικά.....:p

(και τώρα ο πραγματικός σκοπός αυτού του post:

Κάνε μου τη χάρη βρε Ζαρούλη και διόρθωσε αυτό το έκτρωμα ορθογραφίας στην υπογραφή σου....

Σε παρακαλώ....

Θα σου ήμουν υπόχρεος

Φιλικά

spc)

Link to comment
Share on other sites

To λοιπόν, XD200 in da house. Μετά από πολύ κάψιμο στα σχετικά φόρα (head-fi.org etc.) κατέληξα στα Sennheiser HD 201/202 και Sony MDR-XD200 ως επικρατέστερα για κάποιον που θέλει <30 ακουστικά κλειστού τύπου. Λόγω διαθεσιμότητας πήγα στα Sony και σίγουρα δεν είναι ό,τι καλύτερο έχω ακούσει αλλά για τη κατηγορία τιμής είναι απίστευτα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.