Jump to content



Πουλαω opteron 170 dual core@3170mhz-DFI SLI-D,TAGAN 530W


nick_p

Recommended Posts

πωλειτε (λογικα σε κανα 20ημερο) το συστηματακι μου.....

-DFI UT NF4 SLI-D η οποια ειχε ερθει απο RMA στα χερια μου 11/5/06 αρα οπως καταλαβαινετε ειναι σχεδον καινουργια.....,απροβληματιστα δουλευει αψογα και δεν μασαει στα ρολογια που τις δινεις,αγορασμενη απο e-shop με full εγγυηση κααααμποσο ακομα.... ;)

προς----------->>>100

-opteron 170 dual core,stepping βαρβατο (CCB1E 0550VPMW) για τον οποιο δεν χρειαζεται πιστευω να πω και πολλα......??

τα 2780mhz τα εχει με κατω απο μαμα ταση (1.31volt)rock stable

δουλευεται ανετα στα 2900 (και ισως λιγο παραπανω) για 24/7 rock stable

και εχει δοκιμαστει σε chillerακι στα 3170mhz rock stable:D

για τους δυσπιστους ενα check παρακαλω για τις δυνατοτητες αυτουνου του stepping εδω-------->http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=96900

αγορασμενο απο multi-shop στης 28\02\06 αρα υπολογιστε ποσα χρονακια εγγυηση εχει ακομα.....

προς------------->>>390

-τροφοδοτικο TAGAN 530W black,η μαρκα πιστευω τα λεει ολα.......

αγορασμενο απο e-shop 15\12\05 αρα με κααααμποση εγγυηση ακομα,

εχει αποσμομενα καλωδια πολυ θετικο για αυτους που δεν γουσταρουν να γινετε μακελιο μεσα στο κουτι τους απο καλωδια

ειναι πολυ ποιοτικο και δυνατο....πρωσοπικα μου εχει τραβιξει ανετα : 2*raptors+1 ακομα σκληρο,

2*dvd recorders,2*7900gt τσιτα overclock και ρευμα+4*8αριδες ανεμιστηρες + 2*12αριδες και φυσικα βαραγε 3.6volt στις μνημες και τσιτες ο επεξεργαστης;)

ειναι αυτο εδω--->>http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.700233

προς------------->>>75

ο λογος πωλησεις των παραπανω ειναι η αναμονη για αγορα conroe......

ισως ηρθε ο καιρος να δουμε τι ψαρια πιανουν και οι intel......

Τελος..........τα πραγματα καλο θα ηταν να τα παρει ενα ατομο μιας και ο συνδιασμος τους εχει κατσει πολυ καλα.....απο εκει και περα εμενα δεν με πειραζει να φυγει ενα ενα αν φυσικα βρεθουν αγοραστες και για τα αλλα parts......

διαπραγματευσεις δεν νομιζω γιατι ηδη ειμαι αρκετα χαμενος απο τις τιμες που τα δινω (σκεφτειτε πως στοιχησαν μια 800αρα σχεδον) καθως επισης πιστευω πως αξιζουν τα πραγματακια πολλα περισσοτερα γιατι ειναι πραγματικα πολυ καλα.....:)

και τονιζω!!! πως θα τα δωσω σε κανα 20 ημερο....μπορει και λιγο παραπανω αλλα μπορει και λιγοτερο....μιας και οι conroe ερχοντε τελη Ιουλιου

οσοι ενδιαφερεστε στειλτε μου ενα e-mail στο haistas@yahoo.gr η απλα ενα pm στο οποιο καλυτερα να αναγραφετε και το κινητο σας για καλυτερη συννενοηση...

τα χρηματα στην περιπτωση επαρχιας (μιας και εγω ειμαι απο Αθηνα) θα μπουνε σε τραπεζικο λογαριασμο.....για τα κοντινα ατομα χερι με χερι.

θα προτιμηθουν ατομα απο Αθηνα εκτος και αν υπαρχει μεγαλυτερη προσφορα απο καποιο αλλο ατομο....

Link to comment
Share on other sites

πωλειτε (λογικα σε κανα 20ημερο) το συστηματακι μου.....

-DFI UT NF4 SLI-D η οποια ειχε ερθει απο RMA στα χερια μου 11/5/06 αρα οπως καταλαβαινετε ειναι σχεδον καινουργια.....,απροβληματιστα δουλευει αψογα και δεν μασαει στα ρολογια που τις δινεις,αγορασμενη απο e-shop με full εγγυηση κααααμποσο ακομα.... ;)

προς----------->>>100

-opteron 170 dual core,stepping βαρβατο (CCB1E 0550VPMW) για τον οποιο δεν χρειαζεται πιστευω να πω και πολλα......??

τα 2780mhz τα εχει με κατω απο μαμα ταση (1.31volt)rock stable

δουλευεται ανετα στα 2900 (και ισως λιγο παραπανω) για 24/7 rock stable

και εχει δοκιμαστει σε chillerακι στα 3170mhz rock stable:D

για τους δυσπιστους ενα check παρακαλω για τις δυνατοτητες αυτουνου του stepping εδω-------->http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=96900

αγορασμενο απο multi-shop στης 28\02\06 αρα υπολογιστε ποσα χρονακια εγγυηση εχει ακομα.....

προς------------->>>390

-τροφοδοτικο TAGAN 530W black,η μαρκα πιστευω τα λεει ολα.......

αγορασμενο απο e-shop 15\12\05 αρα με κααααμποση εγγυηση ακομα,

εχει αποσμομενα καλωδια πολυ θετικο για αυτους που δεν γουσταρουν να γινετε μακελιο μεσα στο κουτι τους απο καλωδια

ειναι πολυ ποιοτικο και δυνατο....πρωσοπικα μου εχει τραβιξει ανετα : 2*raptors+1 ακομα σκληρο,

2*dvd recorders,2*7900gt τσιτα overclock και ρευμα+4*8αριδες ανεμιστηρες + 2*12αριδες και φυσικα βαραγε 3.6volt στις μνημες και τσιτες ο επεξεργαστης;)

ειναι αυτο εδω--->>http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.700233

προς------------->>>75

ο λογος πωλησεις των παραπανω ειναι η αναμονη για αγορα conroe......

ισως ηρθε ο καιρος να δουμε τι ψαρια πιανουν και οι intel......

Τελος..........τα πραγματα καλο θα ηταν να τα παρει ενα ατομο μιας και ο συνδιασμος τους εχει κατσει πολυ καλα.....απο εκει και περα εμενα δεν με πειραζει να φυγει ενα ενα αν φυσικα βρεθουν αγοραστες και για τα αλλα parts......

διαπραγματευσεις δεν νομιζω γιατι ηδη ειμαι αρκετα χαμενος απο τις τιμες που τα δινω (σκεφτειτε πως στοιχησαν μια 800αρα σχεδον) καθως επισης πιστευω πως αξιζουν τα πραγματακια πολλα περισσοτερα γιατι ειναι πραγματικα πολυ καλα.....:)

και τονιζω!!! πως θα τα δωσω σε κανα 20 ημερο....μπορει και λιγο παραπανω αλλα μπορει και λιγοτερο....μιας και οι conroe ερχοντε τελη Ιουλιου

οσοι ενδιαφερεστε στειλτε μου ενα e-mail στο haistas@yahoo.gr η απλα ενα pm στο οποιο καλυτερα να αναγραφετε και το κινητο σας για καλυτερη συννενοηση...

τα χρηματα στην περιπτωση επαρχιας (μιας και εγω ειμαι απο Αθηνα) θα μπουνε σε τραπεζικο λογαριασμο.....για τα κοντινα ατομα χερι με χερι.

θα προτιμηθουν ατομα απο Αθηνα εκτος και αν υπαρχει μεγαλυτερη προσφορα απο καποιο αλλο ατομο....

Link to comment
Share on other sites

up..........

τα πραγματα απο εδω και περα δινοντε αμεσα...... ουτως η αλλος θα ταξιδευω αρα δεν υπαρχει λογος να περιμενω αλλο για να τα δωσω!!

ενημερωνω οσους ενδιαφερθηκατε και σε οσους μπορει να ενδιαφερθητε οτι τα πραγματα ειναι πλεον σε διαθεσιμοτητα για πωληση αμεση:):confused::( :cry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.