Jump to content



Απορίες με αγορά καινούργιου Laptop...


kontak

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους,λοιπόν σήμερα πήγα και αγόρασα την προσφορά από το media markt

http://www.mediamarkt.gr/catalog/marousi/

και έχω κάποιες απορίες:

πρώτον πόση ώρα να το αφήσω πρώτη φόρτιση και δεύτερον δεν μου σώσανε Cd για windows ούτε με drivers και κάτι διάβασα για buckup και recovery...

Δώστε τα φώτα σας!!!

Κωδικό για win xp home έχει από κάτω και τα win ήταν προεγκατεστημένα.

Link to comment
Share on other sites

δεν υπάρχει κάτι ιδιαίτερο για πρώτη φόρτιση, μολις σου πεί οτι είναι πλήρως φορτισμένο είσαι έτοιμος, ή σύνδεσε το ρεύμα και άναψέ τον!

Για recovery cd θα έχει μέσα κάποια συντόμευση και θα έχει έναν οδηγό για το πώς να φτιάξεις το cd

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΗΝ ΧΑΣΕΙΣ ΤΟ ΚΡΥΦΟ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΜΕ ΤΟ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ (αν και δεν θα μπορείς να το δεις έτσι και αλλιώς αν δεν το επιλέξεις από το BIOS).

Είναι πολύ βολικό για επανεγκατάσταση των win καθώς δεν χρειάζεσαι τίποτα άλλο και επιπλέον σου επιτρέπει να εγκαθιστάς όλους τους οδηγούς αυτόματα.

Πολύ καλή επιλογή έκανες στα λεφτά αυτά.

Link to comment
Share on other sites

το άφησα 8 ώρες τελικά,τώρα πλέων το δουλέυω,οχι δεν θα το πειράξω το κρυφό διαμέρισμα και θακάνω ένα backup τους drivers.

Ημουν στο ψάξυμο για laptop μεταχειρησμένο και μόλις είδα την προσφορά αυτην, και μάλιστα στο skroutz το ίδιο μοντέλο το ποιο φθηνό το δίναν 1000 ευρό πήγα κατευθείαν και το πήρα.

Μέχρη τ΄΄ωρα έχω μήνει ενθουσιασμένος και ελπίζω να παραμείνω και στο μέλλον!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.