Jump to content



Aποδειξη για mp3player απο plaisio. Παρακαλώ..


nickthegreek

Recommended Posts

Ρε παιδιά αν έχει κάποιος απόδειξη απο το γνωστό mp3 player του plaisio 1gb (99e) μπορεί να μου την σκανάρει και να μου την στείλει με mail στο nickthegreek1990@yahoo.gr. Μου έχει χαλάσει και δεν έχω την απόδειξη για να μου το πάρουν πίσω. Σας παρακαλώ πολύ ρε παιδιά:( :(

http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=957&Nav_Section_Id=779&Catalog_Id=15&Product_Id=277350&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Είναι το ίδιο με αυτό του λινκ απλώς είναι χωριτικότητας 1gb.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

εκτος αν το ονομα του δεν ειναι στην αποδειξη. Το επθα και εγω μια φωρα με ενα mouse και δεν εβρησκαν το ονομα μου γιατι πολυ απλα πανω της εγραφε ΠΕΛΑΤΗΣ ΛΙΑΝΗΚΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Να πας με το όνομα σου και την ημερομήνια αγοράς περίπου και θα γίνει η δουλειά. Έχουν αντίγραφα, αλίμονο.

Αν η αγορά είναι πριν την Πρωτοχρονιά δεν πρόκειται να βρεθεί απόδειξη γιατί έχουν κλείσει τα βιβλία. Φωτοτυπημένη απόδειξη δέχονται μιας και δεν φαίνεται η διαφορά απο μια γνήσια.... Εγώ την έπαθα και έμαθα...

Link to comment
Share on other sites

γραφουν στην αποδειξη s/n συσκευης..?

ποσοτητα ναι,περιγραφη προιντος ναι,τιμη ναι,αλλα και s/n?

τουλαχιστον μια που τυχαινει να εχω μπροστα μου απο το "απεναντι" μαγαζι,δεν γραφει..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η απόδειξη έγραφε πελάτης λιανικής. Αν είχε όνομα πάνω θα είχε λυθεί το θέμα.

Καλά κανένας δεν πήρες τέτοιο mp3? Νομίζω ότι ήταν πολύ της μοδας τα συγκεκριμένα λόγω του χαμηλού κόστους.:(

Link to comment
Share on other sites

ρε πηγαινε πες τους οτι το αγορασες την ταδε μερα και να ψαξουν στα s/n τους να το βρουνε απο το database τους.ετσι τα χτυπανε τα προϊόντα τους με Laser.σε εσενα δε φενεται το s/n της συσκευης αλλα με barcode το χτυπανε.και επισης εσυ δεν είσαι τοσο υποχρεωμενος να κρατας αποδειξη μιας και αυτη κρατανε το αντιγραφο της για την εφορια.αυτες είναι π@π@ριες που σου λενε οι υπαλοιλοι γιατι ετσι θα τους εχουνε πει απο πανω.σαν καταναλωτης εχεις το δικαιωμα να το αλλαξεις και ας εχασες την αποδειξη-καταστραφικε ή την πηρε το ευρηκα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x [Σήμερα, στις 17:15]

ρε πηγαινε πες τους οτι το αγορασες την ταδε μερα και να ψαξουν στα s/n τους να το βρουνε απο το database τους.ετσι τα χτυπανε τα προϊόντα τους με Laser.σε εσενα δε φενεται το s/n της συσκευης αλλα με barcode το χτυπανε.και επισης εσυ δεν είσαι τοσο υποχρεωμενος να κρατας αποδειξη μιας και αυτη κρατανε το αντιγραφο της για την εφορια.αυτες είναι π@π@ριες που σου λενε οι υπαλοιλοι γιατι ετσι θα τους εχουνε πει απο πανω.σαν καταναλωτης εχεις το δικαιωμα να το αλλαξεις και ας εχασες την αποδειξη-καταστραφικε ή την πηρε το ευρηκα.

αυτο που λες δεν γινεται. Εχω εναν πολυ καλο φιλο σε μεγαλο καταστημα. Οταν μου χαλασε λομπον το mouse και εχασα την αποδειξη παω σε αυτον (αυτος μου το πουλησε και το θυμοταν) και του λεω να μου το αλλαξει και μου ειπε οτι πολυ απλα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ. Αποδειξη=εγγυηση;)
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x [Σήμερα, στις 17:39]

ας ψαξουνε στα πισι τους...

Ρε παιδακι μου την ταδε μερα μπορει να εχουν δωσει 120 τεμαχια. και πως θα γινει τωρα και εγω εχω παρει ενα mp3 πριν 3 χρονια και χαλασε να τους το παω να το βρουν???:wassat: Μακαρι να βρεθει καποιος που εχε παρει ενα τετοιο:T:
Link to comment
Share on other sites

οχι ρε συ.μη παρεξηγης.ενας είναι αυτος που το σιριαλ ταιριαζει με μια αποδειξη αγορας.μπορεις να ζητησεις και αντιγραφο της αποδειξης αποσο ξερω αν για καποιο λογο εχασες την αποδειξη.

καλυτερα να παρει ενα τηλ στο ινστιτουτο καταναλωτων για περισσοτερες διευκρινησεις.παντως αυτα που του λενε είναι απλα δικαιολογιες.ολα υπαρχουν καταχωρημενα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από g_0x [Σήμερα, στις 19:15]

οχι ρε συ.μη παρεξηγης.ενας είναι αυτος που το σιριαλ ταιριαζει με μια αποδειξη αγορας.μπορεις να ζητησεις και αντιγραφο της αποδειξης αποσο ξερω αν για καποιο λογο εχασες την αποδειξη.

καλυτερα να παρει ενα τηλ στο ινστιτουτο καταναλωτων για περισσοτερες διευκρινησεις.παντως αυτα που του λενε είναι απλα δικαιολογιες.ολα υπαρχουν καταχωρημενα.

παντα ηταν και για παντα θα ειναι αποδειξη=εγγυηση ας παρουν θεση και τα παιδια που εχουν δικα τους μαγαζια;)
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.