Jump to content



ερωτηση σχετικα με Mushkin Redline XP4000 2GB


Lewnidas

Recommended Posts

σημερα αγορασα απο ενα φιλο τις Mushkin Redline XP4000 2GB και σκευτομουνα αν χρειαζετε να κανω φορματ η οχι παντως μεχρι στιγμης ολα τρεχουν ρολοι:flower:

Link to comment
Share on other sites

το φορματ εχει νοημα μονο εαν αλλαξεις καποια βασικη συσκευη του συστηματος που χρησιμοποιει βασικοτατους drivers..για παραδειγμα μια μητρικη ή μια καρτα γραφικων με διαφορετικο κατασκευαστη.

εαν εχουν ιδιο τσιπ πολλες φορες φορματ δεν χρειαζεται.........μια απλη απεγκατασταση των προηγουμενων οδηγων να μεινεις δηλαδη με καθαρη εγκατασταση λειτουργικου και περασμα των νεων.

στην περιπτωση σου παντως φορματ δεν χρειαζεται.:)

(εχω την εντυπωση οτι το πολυ διαβασμα απο την 2πλη εξεταστικη παραλληλα με δουλεια 8ωρο εχουν καψει λιγο τον εγκεφαλο μου.....και μου φαινεται οτι εγραψα καπως μυστηρια το παραπανω ποστ.....)

:nerd:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma [Σήμερα, στις 19:47]

το φορματ εχει νοημα μονο εαν αλλαξεις καποια βασικη συσκευη του συστηματος που χρησιμοποιει βασικοτατους drivers..για παραδειγμα μια μητρικη ή μια καρτα γραφικων με διαφορετικο κατασκευαστη.

εαν εχουν ιδιο τσιπ πολλες φορες φορματ δεν χρειαζεται.........μια απλη απεγκατασταση των προηγουμενων οδηγων να μεινεις δηλαδη με καθαρη εγκατασταση λειτουργικου και περασμα των νεων.

στην περιπτωση σου παντως φορματ δεν χρειαζεται.:)

(εχω την εντυπωση οτι το πολυ διαβασμα απο την 2πλη εξεταστικη παραλληλα με δουλεια 8ωρο εχουν καψει λιγο τον εγκεφαλο μου.....και μου φαινεται οτι εγραψα καπως μυστηρια το παραπανω ποστ.....)

:nerd:

LOL:rofl:

Παντος φορματ σιγουρα δεν θα χρειαστει:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.