Jump to content



x-fi platinum vs x-fi fatal1ty


Trackman

Recommended Posts

Αν το παρουμε λογικα το θεμα η X-FI FATALITY οταν παιζεις καποιο βαρυ game - ναι σαφως και δεν θα την παρεις για να ακους mp3 ή βλεπεις ταινια... - και ενεργοποιησεις surround,EAX και τετοια σιγουρα πιεζονται τα πραγματα - cpu...

Οποτε ουσιαστικα απευθυνεται στους τρελοgamers...αλλα εχω την εντυπωση πως δεν αξιζει αν εχεις εναν cpu τελευταιας γενιας διοτι μπορει και αντεπεξερχεται!

Αν το δεις απο την αλλη μερια ειναι ψιλοανεξαρτητος οπως και η gpu και το συστημα τρεχει "γλυκα":)

Link to comment
Share on other sites

x-ram αντε να χρησιμοποιειται σε 2 αντε 3 παιχνιδια κατα τα αλλα ειναι ολοιδιες, εγω προσωπικα προτιμησα την platinum γιατι δεν γουσταρω να παιρνω προιοντα με την φατσα του fatal1ty απανω :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

x-ram αντε να χρησιμοποιειται σε 2 αντε 3 παιχνιδια κατα τα αλλα ειναι ολοιδιες, εγω προσωπικα προτιμησα την platinum γιατι δεν γουσταρω να παιρνω προιοντα με την φατσα του fatal1ty απανω :p

You got that right :T:;)

Link to comment
Share on other sites

Ειχα και εγω αυτο το διλημα ποια απο τις δυο ( καλυτερα ποiα απο τιs τρεις fatality/platinum/extreme nusic και την απορια μου την ελυσε ενας γνωστος απο Ιρλανδια) fatality οχι οτι ειναι τοσο καλυτερη αλλα ηδιαφορα των χρηματων μεταξυ τους εφοσον θελεις αυτες τις δυο δεν ειναι τοσο μεγαλη :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JaguarOne [Χθες, στις 14:19]

με δεδομένο τα ~40-50 διαφορά που έχουν οι δύο κάρτες, αξίζει να βάλεις την fatal1ty ή να τα βάλεις για να πάρεις ένα καλύτερο CPU/μητρική....

και εγώ έτσι νομίζω ότι αξίζει!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.