Jump to content


Το utorrent μου έχει σπάσει τα νεύρα!


_K_Marios_

Recommended Posts

Γεια σας παιδια!

Λοιπον έχω κάνει όλες της ρυθμισεις εχω ακολοθήσει πάρα πολλούς οδηγούς αλλα αυτό κατεβάζει με 16 το ανώτερο!

Εχω 384 otenet με modem το telindus 1131!

Τι ΑΛΛΟ ΝΑ ΚΑΝΩ! :mad:

Link to comment
Share on other sites

Εξαρτάται από πόσους seeders έχει το εκάστοτε torrent!

Eπιπλέον, μετα τις ''αναβαθμίσεις'' πολλοί αντιμετωπίζουν πρόβλημα με τα p2p.

Προσωπικά, πριν έπιανα με 384 30 με 35 kbps και τώρα 20 με το ζόρι. ’ντε, άμα έχει κέφια

κανα 30-άρι αλλά μέχρι εκεί. Ψάξε και στο adslgr.com να δεις τι παίζει με τις ρυθμίσεις του modem σου μπας και...Θα βρεις reviews και Howto's για άπειρα modem/routers.

linky:http://adslgr.com/forum/search.php?searchid=1350745

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι μπορει να συμβαινει... Αλλα θα πρεπει το torrent που κατεβαζεις να εχει πολλους και καλους seeders..

Aπο public και εγω με 1μβιτ σε πολλα torrents με πανω απο 1000seeders δεν πιανω πανω απο 20κβ...

Link to comment
Share on other sites

Πως ενεργοποιήται ?

Νομίζω Prefences --> BitTorrent --> Protocol Encryptions --> Enabled.

Πάρτε και μια γεύση από ταχύτητες που έχουμε εδώ για καταλάβετε.Με default ρυθμίσεις και μέσω ασύρματου δικτύου.Και φανταστείτε ότι αυτή δεν είναι η μέγιστη που έχω πιάσει η μέγιστη είναι 1.5ΜΒ/s άλλα δεν έχω τώρα πρόχειρο το screenshot.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.