Jump to content


Logitech Cordless Desktop S 510


essediss

Recommended Posts

Μετα απο 4-5 χρονια αποφασισα να αγορασω πληκτρολογιο.Σκεφτομαι να αγορασω αυτο:http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.575102

και στο site της logitech:

http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/GB/EN,CRID=2162,CONTENTID=10710

Το εχει κανεις να μου πει αν ειναι καλο?Ξερει κανεις να μου πει ενα καλυτερο με τα ιδια χρηματα περιπου?

Ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πάρει στην μητέρα μου γιατί είναι πολύ λεπτό και έχει σχεδόν την αίσθηση του laptop είναι πολύ καλό αλλά δεν κάνει για games το mouse του έχει απαίσιο σχεδιασμό λες και κρατάς πέτρα είναι

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να αγορασω μονο πληκτρολογιο αλλα απο'τι εχω δει πουλανε μαζι πληκτρολογιο+ποντικι.Εμενα το πληκτρολογιο με νοιαζει να ειναι καλο ,το ποντικι θα το εχω στην ακρη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

Το είχα πάρει στην μητέρα μου γιατί είναι πολύ λεπτό και έχει σχεδόν την αίσθηση του laptop είναι πολύ καλό αλλά δεν κάνει για games το mouse του έχει απαίσιο σχεδιασμό λες και κρατάς πέτρα είναι

Να με συγχωρείς, αλλά το mouse είναι από τα ωραία σε αίσθηση που έχω δοκιμάσει.

ΠΑΝΑΛΑΦΡΟ. Hardcore gamer δεν είμαι, αλλά σε αυτά τα χρήματα για μένα δεν παίζει τίποτα καλύτερο :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Να με συγχωρείς, αλλά το mouse είναι από τα ωραία σε αίσθηση που έχω δοκιμάσει.

ΠΑΝΑΛΑΦΡΟ. Hardcore gamer δεν είμαι, αλλά σε αυτά τα χρήματα για μένα δεν παίζει τίποτα καλύτερο :T:

Απ ότι φενετε δεν έχεις πιάσει και πολλά mouse στο χέρι σου δες την εργονομία τον g7 g5 mx518 mx 510 ktl ktl να καταλάβεις τι σημαίνει καλό ποντίκι σε αίσθηση

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από D.J.AleXXX_gr

Απ ότι φενετε δεν έχεις πιάσει και πολλά mouse στο χέρι σου … δες την εργονομία τον g7 g5 mx518 mx 510 ktl ktl να καταλάβεις τι σημαίνει καλό ποντίκι σε αίσθηση

Να σε πληροφορήσω ότι ίσως έχω δοκιμάσει όλα τα mouse της αγοράς. Δεν είπα ότι είναι καλύτερο από όλα, αλλά είπα από τα ωραία σε αίσθηση.

’ν είναι να κάτσουμε να αναφέρουμε mouses από 30-100€ θα ξεφύγουμε μάλλον από το thread του παιδιού. Αυτό ρώτησε, αυτό απάντησα. Αμέσως αρχίζουμε να πετάμε ότι μας έρθει στο κεφάλι..

Link to comment
Share on other sites

Aλλη μια ψηφος στο S 510 απο εμενα.

Το ποντικι δεν ειναι top αλλα τη δουλεια του τη κανει αξιοπρεπεστατα...

Για καποιον που δεν θελει το απολυτο στα games,ειναι μια πολυ καλη λυση...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από essediss [Σήμερα, στις 09:22]

αυτο της microsoft ειναι καλύτερο?

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.575597

αν ειναι καλυτερο δεν μπορω να σου πω παντος ειναι παρα πολυ καλο :T: . Το εχω εδω και 6 μηνες και δεν μου εβγαλε προβληματα, το ποντικι εχει καλο σχεδιασμο και ειναι ξεκουραστο για τον χρηστη. Μονο που αν το πεταξεις μια φορα στον τοιχο μετα :rip: :bye:
Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nec

ωραιο desing αλλα...το πληκτρολόγιο εχει το home & insert σε παράξενη θέση και το πιο σημαντικό, το mouse του εχει σοβαρο lag! δεν το άντεξα και το επέστρεψα.

Σε ποιο από τα 2 αναφέρεσαι? Και lag σε τι χρήση?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nec [Σήμερα, στις 15:00]

ωραιο desing αλλα...το πληκτρολόγιο εχει το home & insert σε παράξενη θέση και το πιο σημαντικό, το mouse του εχει σοβαρο lag! δεν το άντεξα και το επέστρεψα.

ναι οντως το home & insert ειναι λιγο περιεργα αλλα για το lag που λες δεν εχω δει ποτε μου...
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι στο S510...το lag είναι ιδιαίτερα αισθητο στα fps ,αλλα με λίγη προσοχή το καταλαβαίνεις ακόμα και στον κέρσορα. (Δεν μπορουσα να κλείνω γρηγορα παράθυρα, η να σημαδεύω buttons!)

Πχ, προσπαθησε να κοιτας ταυτόχρονα το χέρι σου και τον κέρσορα στην οθόνη ενω κουνάς το mouse δεξια αριστερα,σχετικά γρήγορα. Μετα κάνε το ίδιο με ενα wired mouse...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από nec

Αναφέρομαι στο S510...το lag είναι ιδιαίτερα αισθητο στα fps ,αλλα με λίγη προσοχή το καταλαβαίνεις ακόμα και στον κέρσορα. (Δεν μπορουσα να κλείνω γρηγορα παράθυρα, η να σημαδεύω buttons!)

Πχ, προσπαθησε να κοιτας ταυτόχρονα το χέρι σου και τον κέρσορα στην οθόνη ενω κουνάς το mouse δεξια αριστερα,σχετικά γρήγορα. Μετα κάνε το ίδιο με ενα wired mouse...

Εγώ δεν είδα lag σε αυτό το ποντίκι..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.