Jump to content


COD 2 ας οργανωθουμε να λιωσουμε λιγο..


sofix

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Duder

Μέσα και εγώ! Πείτε που και πότε.

Έτσι για πλάκα - ποιοί από εσάς παίζουν στους ΝoobWars servers?

nick: McPhisto

Πολλα ατομα στο noobwars, εμενα θα με βρεις στον 222 sd

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Snips [Σήμερα, στις 12:39]

ΤΟ BF42 και το BF2 (ιδίως με το PR) ΔΕΝ κόβεται.....ΤΟ BF2142 απλώς δεν το ξεκινάς!!!!

Μηπως λεω μήπως θα επρεπε να του δωσεις αλλη μια ευκαιρια ? μου ηρθε σημερα για 18 ευρω και μονο "ρηχο" δεν μου φαινεται, το πεζικο εχει ενα σωρο εξτρα ( ιδαιτερη εντυπωση μου κανανε το sentry και το ips shield ) και φαινεται πιο ισορροποιημενο απτο BF2 που σε server που δεν εχει no vechicle mode ειναι η χαρα του καθε αποτυχημενου πεζικαριου με οχημα, δεν εχω παιξει ακομα online αλλα ανυπομονω :)

Sofix για λεγε που μαζευεστε εσυ και ο spresv, θελω να γινω μελος στην squad του :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GruntGR

Μηπως λεω μήπως θα επρεπε να του δωσεις αλλη μια ευκαιρια ?

NOpe!

Του έδωσα...Δεν έχει κάτι να προσφέρει παραπάνω. Απεχθάνομαι τα cyber-space κτλ όπλα-σκηνικά κτλ... Δεν έχει COMBRA, δεν έχει M95, δεν έχει PRoject Reality, δεν έχει (και ούτε πρόκειται στο μέλλον) FORGOTTEN HOPE. ’ρα ΑΚΥΡΟ για μένα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.