Jump to content


οτι ναναι


AnonymousJ

Recommended Posts

AnonymousJ -> Ελπίζω να μιλάς καλύτερα στην μελλοντική επικοινωνία με το Φόρουμ. Ανοχή 2η φορά δεν θα υπάρξει...

Consider your warned

Τελικά ΕΣΥ αποφασίζεις να διαγράφεις να σβύνεις μηνύματα και ολα τα σχετικά.

Τούτο δω ομως μου θυμίζει δικαστήριο του στυλ ¨Αποσίζουμε και διατάζουμε" μιά και ο "Ενοχος" δεν εχει καμμιά δυνατότητα να απολογηθεί.Διότι ότι και να γράψει θεωρείται "λάθος γραμμένο".

Τέλος πάντων απο εμένα τέλος.

Consider it AS U WISH!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από disssconected [Χθες, στις 16:17]

Τελικά πήρα άλλη μητρική...πάλευα δυο βδομάδες με την παλιά μου αλλά τόποτα. Τα συμπτώματα δεν ήταν σταθερά και αυτο έκανε την δουλειά μου πολύ δύσκολη. Δηλαδή την μια άνοιγε έμπαινε στα windows και σε άτακτα χρονικά διαστήματα μου έσβηνε απότομα το pc. ’λλη φορα οταν το ανοιγα μου εκανε μπιιιπ μπιιιιιιπ μπιιιιιιιπ και μου ξαναεκλεινε και οταν το ανοιγα ξανα μου εβγαζε και καλα οτι my pc shuted down coz cpu is overheated και κατι τετοια κουλά. Μετα το Update του bios δεν μου έπαιζε το channel A της mobo + τα προηγουμενα προβλήματα. Και όλα ξεκινησαν αποτι θυμαστε οταν μου κατεβηκαν καποιοι ιοι (τον CIH καταφερα να συγκρατησω σαν ονομα μονο) στον system volume information folder. Τελος παντων...φύλαγε τα ρούχα σου για να χεις τα μισα. Δεν προκειται να απενεργοποιησω ξανά το antivirus μου.

Aν μπεις σε τούτο εδώ το λινκ http://www.techweb.com/article/showArticle.jhtml?articleID=160200005&pgno=1

Θα διαβάσεις πως: ( The 10 Most Destructive PC Viruses Of All Time

Causing close to 100 billion dollars in damage to businesses worldwide, PC viruses have brought the world a massive headache. We name the 10 most destructive of the past 20 years.

Computer viruses are like real-life viruses: When they're flying around infecting every PC (or person) in sight, they're scary. But after the fact...well, they're rather interesting, albeit in a gory kind of way. With this in mind, we shamelessly present, in chronological order, the 10 most destructive viruses of all time.

CIH (1998)

Estimated Damage: 20 to 80 million dollars worldwide, countless amounts of PC data destroyed

Unleashed from Taiwan in June of 1998, CIH is recognized as one of the most dangerous and destructive viruses ever. The virus infected Windows 95, 98, and ME executable files and was able to remain resident in a PC's memory, where it continued to infect other executables.

What made CIH so dangerous is that, shortly after activated, it would overwrite data on the host PC's hard drive, rendering it inoperable. It was also capable of overwriting the BIOS of the host, preventing boot-up. Because it infected executable files, CIH wound up being distributed by numerous software distributors, including a demo version of an Activision game named Sin. )

Και πολλά ακόμα ΠΑΝΤΑ με την προυπόθεση πως οταν έβαλα εγώ στο ψαχτήρι το CIH μπήκα στο σωστό Link.

Aυτά τα πολλά φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από AnonymousJ

Τελικά ΕΣΥ αποφασίζεις να διαγράφεις να σβύνεις μηνύματα και ολα τα σχετικά.

Τούτο δω ομως μου θυμίζει δικαστήριο του στυλ ¨Αποσίζουμε και διατάζουμε" μιά και ο "Ενοχος" δεν εχει καμμιά δυνατότητα να απολογηθεί.Διότι ότι και να γράψει θεωρείται "λάθος γραμμένο".

Τέλος πάντων απο εμένα τέλος.

Consider it AS U WISH!!!!

Ρε μεγάλε πας καλά????? No seriously....έχεις κάνα πρόβλημα?????!!!!! Σου ζήτησα να διορθώσεις ευγενικά αυτα που έγραψες για μένα και δεν μου έδωσες σημασία!

Το μόνο που έιχες να πεις ήταν ότι γεμίζουμε το θρεντ με άχρηστα...ε και γώ το καθάρισα. Μετέφερα την ανούσια κουβέντα μας στην μάυρη τρύπα...ΚΑΙ τις δικές μου απαντήσεις!!!!!

Πιο λαϊκο δικαστήριο...τι λες?! καταλαβαίνεις τι λες?! Επειδή σου είπα ότι σε προειδοποίησα?

Να στο πω ξεκάθαρα...αν είχες μιλήσει σε κάποιον απλό χρήστη εδώ μέσα έτσι όπως μίλησες σε μένα θα σε είχα bannαρει χωρίς 2η σκέψη!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.