Jump to content


θελω να σβησω ολα τα site που μπηκα


def

Recommended Posts

http://www.filehippo.com/download_ccleaner/

Cleans the following:

* Internet Explorer Cache, History, Cookies, Index.dat.

* Recycle Bin, Temporary files and Log files.

* Recently opened URLs and files.

* Third-party application temp files and recent file lists (MRUs).

Including: Firefox, Opera, Media Player, eMule, Kazaa, Google Toolbar, Netscape, Office XP, Nero, Adobe Acrobat, WinRAR, WinAce, WinZip and more...

* Advanced Registry scanner and cleaner to remove unused and old entries.

Including File Extensions, ActiveX Controls, ClassIDs, ProgIDs, Uninstallers, Shared DLLs, Fonts, Help Files, Application Paths, Icons, Invalid Shortcuts and more... Backup for registry clean.

* Windows Startup tool.

:T:

Link to comment
Share on other sites

Δεν πειραζει που ανοιξε ολοκληρο Thread.

Με βοηθησε με αυτον τον τροπο και εμενα.

Κατεβασα και εγω το C_Cleaner.

Μου αρεσε πολυ το προγραμμα γιατι ειναι μεταγλωτισμενο και στα Ελληνικα.

Εχουμε και κανενα καλο προγραμμα για Registry Clean και Fix?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από anastasia78 [Χθες, στις 23:10]

Εχουμε και κανενα καλο προγραμμα για Registry Clean και Fix?

Κατά την γνλωμη μου τα κορυφαία στον τομέα αυτόν είναι το tuneup Utilities 2006 (νομίζω ότι βγήκε και 2007) και το registry mechanic βέβαια είναι shareware άλλα δεν πειράζει εμείς να είμαστε καλά και λυσεις υπάρχουν............. :devil:.

Χτύπα ένα γουγλή με τα παραπάνω ονόματα προγραμμάτων και τα βρίσκεις κατευθείαν. Πάντω εγώ έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος από αυτά τα δύο. Επίσης ένα άλλο καλό είναι το jv16 PowerTools. Διαλέγεις και πέρνεις..............:cool:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PrinceofPersia [Σήμερα, στις 01:07]

Κατά την γνλωμη μου τα κορυφαία στον τομέα αυτόν είναι το tuneup Utilities 2006 (νομίζω ότι βγήκε και 2007) και το registry mechanic βέβαια είναι shareware άλλα δεν πειράζει εμείς να είμαστε καλά και λυσεις υπάρχουν............. :devil:.

Χτύπα ένα γουγλή με τα παραπάνω ονόματα προγραμμάτων και τα βρίσκεις κατευθείαν. Πάντω εγώ έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος από αυτά τα δύο. Επίσης ένα άλλο καλό είναι το jv16 PowerTools. Διαλέγεις και πέρνεις..............:cool:

Ναι οντως ειναι απο τα καλυτερα του χωρου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.