Jump to content


Otenet και αρνητικός λογαριασμός.


GeorgeVasil

Recommended Posts

Παιδες πριν απο λιγες μερες ηρθε ενας λογαριασμος απο την οτενετ με αρνιτικο ποσο τον -25 .

Την ιδια περιοδο στην οποιο αναφερετε ο λογαριασμος την ειχα πληρωσει κανονικα τον προηγουμενο μηνα.....,μηνας(οκτ) που κοπηκε τελειως η συμβαση μου με την Οτενετ (μετα απο αιτηση).

Πηγαινω σε ενα παραρτημα της οτενετ και μου λενε εκει να ζητησω τα λευτα μου πισω μεσω δικου μου τραπεζικου λογαριασμου(να κανουν καταθεση δλδ)....στελνοντας με φαχ το αιτημα μου και την φωτοτυπια της ταυτοτητας.

Εχει τυχει σε κανεναν?Αξιζει η θα πληρωσω περισσοτερο στα τηλεφωνα?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 15:05]

Αν κάνεις τα τηλέφωνα μέσω Γουαδελούπης παίζει να πληρώσεις παραπανω :p

ΥΓ

Η γερνάω ή μερικές φορές απλώς δεν κατανοώ την ύπαρξη μερικών thread :p

Μαλλον το πρωτο:D:p

Απλα ρωτησα αν εχει τυχει σε καποιον αλλο.:p Οσο για τα τηλεφωνα απο οπου και να γινουν...αν περνω καθε μερα για να τους κυνηγαω οπως εκανα για να κοψω την συνδεση..απλα:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard! [Σήμερα, στις 15:15]

Δύσκολα θα πάρεις χρήματα πίσω... Η πολιτική τους είναι να συμψηφίζεται με τον επόμενο λογαριασμό, κάτι που στην περίπτωσή σου δεν είναι εφικτό όπως καταλαβαίνω...

Τότε γιατί μου έστειλαν τετοιο λογαριασμό.?Για να επιβεβαιωσουν οτι κοπηκε η συνδεση?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Wizard!

Δύσκολα θα πάρεις χρήματα πίσω... Η πολιτική τους είναι να συμψηφίζεται με τον επόμενο λογαριασμό, κάτι που στην περίπτωσή σου δεν είναι εφικτό όπως καταλαβαίνω...

Τώρα γιατί μπλέκεις τον άνθρωπο; Εδώ μιλάμε για Otenet όχι για o/c μητρικών 965 και προβλήματα με VGA :p

Σοβαρά τώρα, μια χαρά θα πάρει τα λεφτά του πίσω!

Απλώς καλύτερα να στείλει με ένα fax την αίτηση / αριθ λογαριασμού και όχι με τηλ (άσε που αυτό νομίζω ότι θα του ζητήσουν έτσι κι αλλιώς).

Τόσο απλά. Μην κάνουμε την ζωή μας δύσκολη χωρίς λόγο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Αν κάνεις τα τηλέφωνα μέσω Γουαδελούπης παίζει να πληρώσεις παραπανω :p

ΥΓ

Η γερνάω ή μερικές φορές απλώς δεν κατανοώ την ύπαρξη μερικών thread :p

Ε τωρα...μην σε στεναχωρησουμε γέρο ανθρωπο. :D

Link to comment
Share on other sites

Οταν κανεις διακοπη του ΟΤΕ ο τελευταιος λογαριασμος μπορει να ειναι ή χρεωστικός ή πιστωτικός!Τα 25 που σου επιστρεφουν τα εχεις ηδη πληρωσει οποτε μην τους τα αφησεις δωρακι!Πηγαινε να τα παρεις!

Link to comment
Share on other sites

Ο ΟΤΕ είχε κάνει ένα λάθος και είχε χρεώσει παραπάνω μερικούς λογαριασμούς. Είχε βγάλει και ανακοίνωση που ζητούσε συγνώμη και οτι στον επόμενο λογαριασμό θα καλύψει τα παραπάνω που πληρώθηκαν.

Ισως είναι αυτή η περίπτωση που συμβαίνει με σένα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.