Jump to content



Βοήθεια παιδιά με νέο pc!


Skylorockas

Recommended Posts

γεια σας παιδιά θέλω την βοήθεια σας για να στήσω ένα καινούργιο pc αλλά δεν ξέρω τι να αγοράσω. θέλω να παρα μόνο την μητρική, επεξεργαστή, καρτα γραφικών και μνήμες αυτα κάρτα ήχου δεν νομίζω να χρειάζομαι με την νέα μητρική και ίσως και ένα κουτί αλλα να μήν έχει τροφοδοτικό γιατι έχω ένα tagan 420 απο το παλιο μου pc, θέλω να διαθέσω 600 αντε και κάτι παραπάνω και να είναι οτι καλύτερο με αυτά τα λεφτά. help guys plz.

Link to comment
Share on other sites

τι να γράψω δηλαδή καλύτερα θέλω να αγοράσω καινούργια μητρική, επεξεργαστή καρτα γραφικών μνήμη και ισως ένα κουτι με 600 ευρο το πολυ αλλα να είναι τα καλύτερα πράγματα με αυτά τα λεφτά. και θέλω την βοήθεια σας για να το στήσω το Pc.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Skylorockas [Σήμερα, στις 19:37]

τι να γράψω δηλαδή καλύτερα θέλω να αγοράσω καινούργια μητρική, επεξεργαστή καρτα γραφικών μνήμη και ισως ένα κουτι με 600 ευρο το πολυ αλλα να είναι τα καλύτερα πράγματα με αυτά τα λεφτά. και θέλω την βοήθεια σας για να το στήσω το Pc.

Αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Skylorockas

ναι θα βοηθήσετε ρε παιδιά?

Αυτα που σου εγραψε παραπανω ο steve_m δε σου κανουν?

Καταρχας δεν μας εχεις πει για τι χρηση το θελεις κτλ κτλ...

Αν δεν παιζεις games φανατικα συμφωνω με την παραπανω διαταξη...απλα μνημη μπορεις να παρεις την super talent 1GB DDR-2 667MHz CL5

Αν θες ΑΤΙ δες την X1950 Pro 256MB

Link to comment
Share on other sites

το θέλω για παιχνίδια και εφαρμογες οπως flash kai photoshop kai tha ithela kyrios na einai AMD και Ατι για επεξεργαστή και καρτα γραφικων αντιστοιχα. οσο για μνήμη να μην ειναι τιποτα ακριβω 2 modoloukia twv 512 αυτα. plz

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.