Jump to content



DC++απορια..;


athlon=greek

Recommended Posts

να κανω μια ερωτηση;παω να κανω συνδεση στο dc++ και μου δινει αυτο που βλεπετε στο screen shot,επειδη εχω κολλησει μπορει καποιος να με βγαλει απο το αδιεξοδο.Χρεισημοποιω ενα modem router της linksys WAG354 WI-FI,ευχαριστω.....;)

post-3375-1416072941,1069_thumb.gif

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από F117

μια χαρα ειναι το προγραμματακι....απλα κατι παιζει τωρα στο παλικαρι κ δεν μπαινει....δεν ξερω τι......εχεις δοκιμασει να μπεις σε καναν server?για connect angelos0dc.no-ip.info:1411

σε αυτο συνδεθηκα αμεσως,αλλα δεν συνδεεται στο συνολο των server ωστε να εχω την λιστα με τα favorit hubs(παιρνω το παραπανω μhνyμα του shot).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από F117

μια χαρα ειναι το προγραμματακι....απλα κατι παιζει τωρα στο παλικαρι κ δεν μπαινει....δεν ξερω τι......εχεις δοκιμασει να μπεις σε καναν server?για connect angelos0dc.no-ip.info:1411

σε αυτο συνδεθηκα αμεσως,αλλα δεν συνδεεται στο συνολο των server ωστε να εχω την λιστα με τα favorit hubs(παιρνω το παραπανω μυνημα του shot κατα την συνδεση).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από F117

http://home.bandicoot.nl/adchublist.xml.bz2 για βαλε εδω να ψαχνει για hubs.....πρεπει να λυθηκε τωρα το prob πιστευω.....

connection closed.....αυτο μου δινει σαν απαντηση!τιποτα αλλο να δοκιμασω;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν ξέρω αν φταίει το ρούτερ ή οτιδλήποτε άλλο... Εδώ και 3 μέρες που εγκατέστησα το DC++ δεν μπορώ να βρώ πουθενά λίστα με διαθέσιμα hubs. Παλιότερα ήξερα το www.hublist.org το οποίο τώρα δεν ανοίγει... Μήπως παίζει κάτι με τις ιστοσελίδες αναζήτησης hubs και όχι με τα ρούτερ μας ή κάτι τέτοιο;

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να βρεις λίστα με διάθέσιμα Hubs? Eγώ όχι... Δεν ξέρω πού να ψάξω για να βρω Hubs... Αν δεν ξέρεις ποιά είναι η λίστα με τα hubs, μπορείς να μου προτείνεις σε παρακαλώ μερικα; Ή οποιοσδήποτε άλλος φυσικά. Ειδικά ελληνικά αν είναι δυνατόν, και με σχετικά μικρό sharesize.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από george_t16

Μπορείς να βρεις λίστα με διάθέσιμα Hubs? Eγώ όχι... Δεν ξέρω πού να ψάξω για να βρω Hubs... Αν δεν ξέρεις ποιά είναι η λίστα με τα hubs, μπορείς να μου προτείνεις σε παρακαλώ μερικα; Ή οποιοσδήποτε άλλος φυσικά. Ειδικά ελληνικά αν είναι δυνατόν, και με σχετικά μικρό sharesize.

κοιτα πιο πανω σ'αυτο το φορουμ και παλεψε το να δεις αν μπορεις να συνδεθεις,εγω μονο στο angelos0dc.no-ip.info:1411 μπορεσα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από george_t16

Μπορείς να βρεις λίστα με διάθέσιμα Hubs? Eγώ όχι... Δεν ξέρω πού να ψάξω για να βρω Hubs... Αν δεν ξέρεις ποιά είναι η λίστα με τα hubs, μπορείς να μου προτείνεις σε παρακαλώ μερικα; Ή οποιοσδήποτε άλλος φυσικά. Ειδικά ελληνικά αν είναι δυνατόν, και με σχετικά μικρό sharesize.

dark-angel.no-ip.info...

hellas.no-ip.info:7778

ausdim.dyndns.org

Για περισσότερα δες στο www.hublist.org επέλεξε ελληνικά και θα σου βγάλει όλα τα hubs. Μπορείς να βρεις οποιδηποτε hub εκεί. Ούτε μένα φορτώνει την λίστα στην αρχή αλλα δεν με ενδιαφέρει. Εχω κάνει μια λίστα με favorites και συδέομαι σε αυτά ανάλογα με το τι θέλω να κατεβάσω

Δοκίμασε και το google

Link to comment
Share on other sites

420kings.420NET.org:420 Πολυ καλος και με 9000 users συνηθως

extreme.dvd-club.cz:5555 Μια απο τα ιδια πολωνικος με 9000 users

4.tankafett.nu

monopolowy.org:6969

spaceweb.newfireworld.net:707

toffe1.the-internationals.com:1337

tarnowhub1.pl:5555

hub.vekkiataverna.net

substruction.cold-net.net:7778

Eγω σε αυτους συνδεομαι.. Εχω να δω hublist στο strongdc απο του αγιου @$%.

Τα ειχα ολα αυτα αποθηκευμενα στις φαβοριτες μου!

:) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.