Jump to content



δεν ανοιγει την σελιδα


def

Recommended Posts

καλησπερα παιδια,για βοηθηστε λιγο την κατασταση,χθες πηγα να συνδεσω ενα μοντεμ σε ενα φιλαρακι του οτενετ,αφου του πηραν τηλεφωνο και του δωσανε τα συνθηματικα,εβαλα drivers του μοντεμ, μου ζητησε να συνδεσω το καλοδιο του dsl Ολα καλα μεχρι εδω,αφου

το συνδεσα η λυχνεια,της ενδειξης του μοντεμ αναψε το πρασινο το λαμπακι και σταθεροποιηθηκε ενδειξη οτι παρεχει DSL,το πακετο ειναι dsl otenet kit,εχει αν δεν αποτωμαι το μοντεμ segam 800,ενα μικρο ασπρο μοντεμακι,λοιπον αναβει και το πρασινο τριγωνακι κατω δεξεια στην μπαρα μου λεει οτι και η ταχυτητα του ειναι 1024 παω να ανοιξω την σελιδα και δεν μου την ανοιγει ενω συνεχιζει να μου δειχνει οτι υπαρχει παροχι

dsl τι συμβαινει?μπορει καποιος να με βοηθησει?Σας ευχαριστω:)

Link to comment
Share on other sites

τα στοιχεια user name και password τα εβαλες?

επισης αν δεν ειναι dhcp enable το router και το μηχανημα δεν θα εχει παρει

το gateway.

ή θα το δηλωσεις εσυ ή θα κανεις enable την επιλογη στο router

και στην καρτα σου.

Link to comment
Share on other sites

τα στοιχεια του παιδιου που του δωσανε δεν τα παιρνει:blink: και εβαλα τα κλασικα

otenet@otenet.gr και otenet,επισης οταν εκανα ινσταλ τους drivers για το μοντεμακι δεν υπαρχει πουθενα το εικονιδιο του για να κανω τις ρυθμiσεiς του router

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.