Jump to content


KDS-55A2000 Συνδεση με pc


jonnys 7

Recommended Posts

Παιδιά καλημέρα, χρόνια πολλά σε όλους και καλό υπόλοιπο εορτών! Πρόσφατα αγόρασα την προβολική τηλεόραση της SONY KDS 55A2000. Έχω συνδέσει το PC μου μέσω dvi 9800pro msi με hdmi της τηλεόρασης. Το πρόβλημα που έχω είναι ότι η ανάλυση που μπορώ να δουλέψω είναι 1152Χ648 χωρίς να είναι full screen την τηλεόραση (αφήνει μικρό πλαίσιο γύρω-γύρω από την οθόνη). Εάν πάω σε ανάλυση 1280Χ720 η προβολή γίνεται να καλύπτει την οθόνη ολόκληρη αλλά δεν φαίνονται τα εικονίδια εργασίας. Η οθόνη είναι full high definition και ακόμη δεν την έχω αξιοποιήσει. Θα ήθελα τη βοήθειά σας και τη γνώμη σας αν αλλάξω κάρτα γραφικών και πάρω κάποια π.χ. x1950 θα μπορώ να βλέπω full screen καινα σηκώσω τις αναλύσεις που χρειάζομαι; Το έχει δοκιμάσει κάποιος ή πρέπει να συμβιβαστώ με την ιδέα ότι δεν θα βλέπω full screen; Ξέχασα να πω ότι το έψαξα και με PowerStrip. Ευχαριστώ πολύ και περιμένω με χαρά βοήθεια.:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.