Jump to content



Ταινίες του Chevy Chase


apotsi

Recommended Posts

Θέλω να αγοράσω τα DVD των παρακάτω ταινιών (με ελληνικούς υπότιτλους, αν είναι δυνατόν).

Spies Like Us (1985) (Οι κατάσκοποι που γύρισαν από το κρύο, νομίζω λέγεται στα ελληνικά)

Fletch (1985)

Fletch Lives (1989)

Τα έχω βρεί στο Play.Com και σε καλές τιμές, αλλά δεν έχουν ελληνικούς υπότιτλους.

Spies Like Us

Fletch/Fletch Lives

Ξέρει κανείς πού μπορώ να τα βρώ;

Link to comment
Share on other sites

Στην Ομόνοια δίπλα από την Εθνική στην πλατεία έχει ένα μεγάλο DVDάδικο.

Μπορείς και να του παραγγείλεις κάποια. Δεν θυμάμαι το όνομά του, αλλά θα το καταλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly [Σήμερα, στις 14:28]

Στην Ομόνοια δίπλα από την Εθνική στην πλατεία έχει ένα μεγάλο DVDάδικο.

Μπορείς και να του παραγγείλεις κάποια. Δεν θυμάμαι το όνομά του, αλλά θα το καταλάβεις.

Ωραίος... Σε ευχαριστώ πολύ.

Δεν έχει on-line, εεε...; (τί ζητάω τώρα)

Κανένας άλλος καμιά ιδέα;

Link to comment
Share on other sites

Τολαρε αυτο που σου ειπε ο jpavly.Δεν εχει ιντερνετικο καταστημα αλλα φαινεται ψαγμενο (τσιμπαει πολυ τις τιμες ομως, μην περιμενεις να αγορασεις σε τιμες play).

Ειναι ακριβως διπλα απο το metropolis στην ομονοια (λιγο πιο πανω στην πανεπιστημιου ,αριστερα καθως ανεβαινεις)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vadergr

Τολαρε αυτο που σου ειπε ο jpavly.Δεν εχει ιντερνετικο καταστημα αλλα φαινεται ψαγμενο (τσιμπαει πολυ τις τιμες ομως, μην περιμενεις να αγορασεις σε τιμες play).

Ειναι ακριβως διπλα απο το metropolis στην ομονοια (λιγο πιο πανω στην πανεπιστημιου ,αριστερα καθως ανεβαινεις)

Nope δεν εννοούσα αυτό.

Σωστός ο dellman, τον MEMOS έλεγα. :T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.