Jump to content



Yahoo Mail Πρόβλημα


Cronogr

Recommended Posts

Καταρχάς Κάλη Χρονιά :D

Εδώ και 3 μέρες δε μπορώ να δώ το λογαριασμό μου στο yahoo mail ενώ κάνω κανονικά login στο yahoo.com και μπορώ να χρησιμοποιήσω όλες τις άλλες υπηρεσίες games etc δε μπορώ να μπω στο μαιλ με παραπέμπει να ξανακάνω λογκιν αλλα με πεταει πάλι στην ίδια σελίδα ειμαι όμως σε θέση να αλλάξω στοιχεία απο το λογαριασμό μου pass etc

Ξέρει κανεις τι μπορεί να συμβαίνει

Link to comment
Share on other sites

Εγω σημερα χρησιμοποιησα κανονικα το yahoo mail μου. Μηπως ενεργοποιησες κανενα firewall, ή antivirus και σου μπλοκαρει την προσβαση? Μηπως προσπαθεις να συνδεθεις ως secure συνδεση(επιλογη στο login) αντι για την standard κι εκει κατι παει λαθος?

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να ειναι πρόβλημα του yahoo δεν έχει να κανει με τον κωδικό μου γιατι τον άλλαξα έστειλα εμαιλ στο λογαριασμό μου αλλά δεν έφτασε ποτε σε απάντηση πήρα αποτυχία για παραδοση :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Cronogr [Σήμερα, στις 14:12]

Πρέπει να ειναι πρόβλημα του yahoo δεν έχει να κανει με τον κωδικό μου γιατι τον άλλαξα έστειλα εμαιλ στο λογαριασμό μου αλλά δεν έφτασε ποτε σε απάντηση πήρα αποτυχία για παραδοση :(

γιατι εγω νομιζω οτι κατι αλλο εγινε?

ΜΗΠΩΣ σου διεγραψαν τον λογαριασμο...???

λεω τωρα... ;)

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια....

Οταν εχετε πολυ καιρο να δουλεψετε εναν λογαριασμο τον διαγραφουν ???

Γιατι εμενα εδω και κανα δυο μηνες μου βγαζει αυτο το μηνυμα

Συγγνώμη για την αναστάτωση.

Δυστυχώς πέσατε πάνω σε ένα προσωρινό πρόβλημα που αντιμετωπίζουμε με το Yahoo! Mail. Συνήθως αυτό το πρόβλημα επιλύεται γρήγορα χωρίς να χρειαστεί να κάνετε κάτι. Αυτή τη στιγμή δουλεύουμε πάνω σε αυτό.

* Προσπαθήστε καλύτερα να πατήσετε το κουμπί Ανανέωσης στο πρόγραμμα περιήγησης ή να αποσυνδεθείτε από το να επιστρέψετε στο λογαριασμό του Yahoo!. Πιστεύουμε ότι σύντομα θα τακτοποιηθεί το πρόβλημα.

Αν αυτό δεν επιδιορθώσει το πρόβλημα, παρακαλώ κάντε υπομονή ενώ προσπαθούμε να επιλύσουμε το πρόβλημα και προσπαθήστε ξανά σε λίγο. Το γεγονός ότι διαβάζετε τη σελίδα αυτή τη στιγμή σημαίνει ότι έχετε ενημερωθεί αυτόματα για το πρόβλημα και κατά πάσα πιθανότητα προσπαθούμε να το επιλύσουμε αυτή τη στιγμή.

* Αν πιστεύετε ότι έχετε κάνει ήδη όλα τα παραπάνω, μπορείτε ελεύθερα να έρθετε σε επαφή με την Εξυπηρέτηση Πελατών σχετικά με τον Κωδικό σφάλματος 1.

Ευχαριστούμε,

Η Yahoo! ομάδα Mail

Συντομεύσεις email

Link to comment
Share on other sites

έχω το ίδιο πρόβλημα με τον πολονο το πρόβλημα παρουσιάστικε πριν 3-4 μερες και ειναι ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΜΟΥ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ κάθε μέρα τον επισκεπτομουνα και οχι δε μου τον διαγράψανε πλζ διαβάστε και τα προηγούμενα ποστ πριν κανετε το δικο σας

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε δεν υπάρχει "γενικό" πρόβλημα φυσικά και δεν εχουνε όλοι πρόβλημα απλα έτυχε εγω να ειμαι ένας απο αυτούς και ΈΤΥΧΕ να ειναι το βασικο μου εμαιλ στο γιαχου και εχω σπαστί γιατι εχω ένα σωρο πολύτιμα εμαιλς

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.