Jump to content



2X1 Gb SuperTalent 6400 (Micron D9GMH)


geoal

Recommended Posts

Παιδακια πουλαω τις μνημες του κυριου συστηματος μου οι οποιες ειναι οι παλιες καλες SuperTalent του Πλαισιου (ιδιες με αυτες του dimcar). Οι μνημες πανε τον πονο τους και τον καημο τους σε overclock (οπως και οι περισσοτερες μνημες με D9GMH). Εγω τις δουλευα στα 940 με 4-4-3-4 χρονισμους στην P5b deluxe και σε μια προσπαθεια να δω που παει η μητρικη τις εφτασα στα 1070 με 4-5-4-4 (535 FSB) και δεν ξερω αν με ειχε κοψει η μητρικη ή ηθελαν και αλλο χαλαρωμα τα timmings των μνημων γιατι δεν ασχοληθηκα αλλο. Σιγουρα παντως με 5-5-5 θα 1200αρισουν οπως εχω δει στο xtreme. Υπαρχει αποδειξη για εφορου ζωης εγγυηση απο το Πλαισιο και η αγορα τους εγινε τον Ιουλιο του 2006. Οσοι λοιπον θελετε εγγυημενα καλες μνημες για overclock και δεν θελετε να παιζετε κρυφτουλι με την τυχη προσελθετε. Τιμη 280 ευρω χωρις παζαρια please μνημες με τοσο καλα τσιπακια ειναι πανακριβες πλεον και πρεπει να εισαι και τυχερος για να σου κατσουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.