Jump to content



Οι σελιδοδείκτες στο firefox


stelmaras

Recommended Posts

Κάνε Copy όλο το φάκελο C:\Documents and Settings\User\Application Data\Mozilla

Μετά το format κάνε τον paste στο ίδιο σημείο και πέρνα τον firefox και θα τα έχει όλα όπως τα είχες και πριν.

Link to comment
Share on other sites

Ο τρόπος που λέει ο jpavly είναι πάρα πολύ καλός... Εγώ αντιγράφω και αυτόν και το φάκελο που εγκαθίσταται με αποτέλεσμα μετά να έχω και ρυθμίσεις και plug-ins και γενικά τα πάντα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Εχω απιστευτα πολλα bookmarks στον firefox. Oταν παω να περιηγηθω και να τα ανοιξω, κατεβαινω, κατεβαινω και τελειωμο δεν εχει η λιστα.

Υπαρχει κανενα καλο addon για firefox που να μπορω να τα διαχειριζομαι ευκολοτερα, να τα βλεπω με μια ματια κλπ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από minus [Χθες, στις 23:28]

Εχω απιστευτα πολλα bookmarks στον firefox. Oταν παω να περιηγηθω και να τα ανοιξω, κατεβαινω, κατεβαινω και τελειωμο δεν εχει η λιστα.

Υπαρχει κανενα καλο addon για firefox που να μπορω να τα διαχειριζομαι ευκολοτερα, να τα βλεπω με μια ματια κλπ?

Bookmarks>Manage Bookmarks (έχω τον firefox στα αγγλικά και δεν ξέρω πως το μεταφράζουν στην ελληνική έκδοση) και βάλε σε φακέλους τους σελιδοδείκτες ανάλογα με το είδος τους (πχ. Αθλητικά, Υπολογιστές, κτλ.).

Επίσης μπορείς να βάλεις στον Bookmarks Toolbar Folder τους σελιδοδείκτες που χρησιμοποιείς περισσότερο, και αυτοί θα εμφανίζονται στην Bookmark Toolbar έτσι ώστε να είναι εύκολα προσβάσιμοι.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, νομιζω οτι αυτο θα εκανε δουλεια.

Αλλα φαινεται παλιο(χωρις ανανεωση), buggy.

Τιποτε πιο mainstream δεν υπαρχει?

Παρα την οργανωση σε φακελους, μεσα σε καθε φακελο παλι πεφτει πολυ σκρολαρισμα πανω κατω.

Ενω αν πηγαιναν σε στηλες δεξια, οπως στο start των windows δειχνει τα διαθεσιμα προγραμματα, ολα θα ηταν πιο ευχρηστα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.