Jump to content



Overclockers.co.uk


InMyMemory

Recommended Posts

Εχω παραγγειλει κατι απο το συγκεκριμενο site και εχει αργησει αρκετες ημερες.

Γνωριζει καποιος με ποιο courier συνεργαζεται εδω στην Ελλαδα για να επικοινωνησω μαζι τους?

Edit: Πηρα κανονικα το reply τους οτι το προιον προωθηθηκε στο courier τους και μπηκα στο Royal Mail, εδωσα τον αριθμο που ζηταει και ειδα οτι το προιον εχει προωθηθει για Ελλαδα. Απο εκει και περα ομως δεν εχω στοιχεια για το ποιος θα το φερει κτλ κτλ...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από InMyMemory

Εχω παραγγειλει κατι απο το συγκεκριμενο site και εχει αργησει αρκετες ημερες.

Γνωριζει καποιος με ποιο courier συνεργαζεται εδω στην Ελλαδα για να επικοινωνησω μαζι τους?

και επισης αν παραγγειλες για πρωτη φορα και πληρωσες με πιστιτικη πρεπει να τους στειλεις με φαξ εναν λογαριασμο της ΔΕΗ,ΟΤΕ του κατοχου της πιστοτικης καρτας εμενα ετσι με κανανε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

και επισης αν παραγγειλες για πρωτη φορα και πληρωσες με πιστιτικη πρεπει να τους στειλεις με φαξ εναν λογαριασμο της ΔΕΗ,ΟΤΕ του κατοχου της πιστοτικης καρτας εμενα ετσι με κανανε

Πριν απο 2 μηνες παρηγγειλα απο εκει τα Razer Barraccuda Ηeadphones με πιστωτικη,

δεν μου ζητησανε τιποτα επιπλεον (1η φορα επαιρνα απο εκει) και τα ειχα σε 4 εργασιμες;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Athens2004 [Σήμερα, στις 13:38]

Το προϊον που παράγγειλες εγραφε ετοιμοπαράδοτο , η σε ΧΧ μέρες ;)

Ειχε 10 τεμαχια σε stock αν εννοεις αυτο, οποτε λογικα ετοιμοπαραδοτο ηταν.

Και στην επιλογη που ειχε για το Royal Mail η καπως ετσι μου ελεγε παραδοση μεχρι και την Πεμπτη (χθες)...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def [Σήμερα, στις 13:41]

και επισης αν παραγγειλες για πρωτη φορα και πληρωσες με πιστιτικη πρεπει να τους στειλεις με φαξ εναν λογαριασμο της ΔΕΗ,ΟΤΕ του κατοχου της πιστοτικης καρτας εμενα ετσι με κανανε

Χμ δεν μου ζητηθηκε κατι τετοιο. Δεν θα πρεπε να στο ζηταγανε κανονικα πριν κανεις την παραγγελια?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από InMyMemory

Ειχε 10 τεμαχια σε stock αν εννοεις αυτο, οποτε λογικα ετοιμοπαραδοτο ηταν.

Και στην επιλογη που ειχε για το Royal Mail η καπως ετσι μου ελεγε παραδοση μεχρι και την Πεμπτη (χθες)...

Κλασσικα Ελτα......:TD:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 14:03]

Κλασσικα Ελτα......:TD:

Α δηλαδη δεν στο φερουν στο delivery address που ειχα καταχωρησει?

Πρεπει να παω ταχυδρομιο?

Edi: Μλκια πρεπει να ειπα, προφανως στο φερνουν συστημενο ε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από InMyMemory

Α δηλαδη δεν στο φερουν στο delivery address που ειχα καταχωρησει?

Πρεπει να παω ταχυδρομιο?

ναι σου ερχεται ειδοποιηση απο το ταχυδρομειο

Link to comment
Share on other sites

Κάπου θα έχει μπλοκάρει στα ΕΛΤΑ...

Δεν πας μια βόλτα από κει γιατί μια φορά σε εμένα ο ταχυδρόμος είχε ξεχάσει να αφήσει την ειδοποίηση...

και άλλη μια φορά είχε χαθεί...

tracking number δεν σου έχουν δώσει?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dark22 [Σήμερα, στις 14:40]

Κάπου θα έχει μπλοκάρει στα ΕΛΤΑ...

Δεν πας μια βόλτα από κει γιατί μια φορά σε εμένα ο ταχυδρόμος είχε ξεχάσει να αφήσει την ειδοποίηση...

και άλλη μια φορά είχε χαθεί...

tracking number δεν σου έχουν δώσει?

Μου χουν δωσει αλλα αυτο χρησιμευει στο να τσεκαρεις τι γινεται στο Royal Mail απο εκει και περα με το που φευγει για Ελλαδα ειναι αχρηστο αυτο νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από dark22 [Σήμερα, στις 14:40]

Κάπου θα έχει μπλοκάρει στα ΕΛΤΑ...

Δεν πας μια βόλτα από κει γιατί μια φορά σε εμένα ο ταχυδρόμος είχε ξεχάσει να αφήσει την ειδοποίηση...

και άλλη μια φορά είχε χαθεί...

tracking number δεν σου έχουν δώσει?

Πηρα τηλεφωνο και μιλησα και με τον ταχυδρομο και δεν εχει παραλαβει ακομα κανενα δεμα, οποτε αναμονη, ευχαριστω για τις απαντησεις σας παιδες.

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

προσεχετε τους ταχυδρομους...γιατι ειναι λιγο γκαουυ εχω ειχα βρει τοτε μια radeon x800xt pe στο πλατυσκαλο παρατημενη...480ευρα τοτε...μια χαρα παντως οι αγγλοι αψογοι και τηλ με πηραν...ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

Ποιο νόμισμα είναι αυτό που χρησιμοποιούν; (£) UNITED KINGDOM POUNDS;

Με τα ΕΛΤΑ συστημένο έρχεται;

Φυσικά πληρώνω σε ευρό εγώ ε;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gbak

προσεχετε τους ταχυδρομους...γιατι ειναι λιγο γκαουυ εχω ειχα βρει τοτε μια radeon x800xt pe στο πλατυσκαλο παρατημενη...480ευρα τοτε...μια χαρα παντως οι αγγλοι αψογοι και τηλ με πηραν...ολα καλα

Ειχα βρει τις adata vitesta μου "τοτε" στο σκαλι τhς εξωπορτας... 300+ euro τοτε..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.