Jump to content



Αθλιες ταχυτητες!


carlitofj

Recommended Posts

δήλωσα βλάβη για χαμηλές ταχύτητες στον πάροχο και μου είπαν ότι θα στειλουν την βλάβη στον οτε. Ηρθε ο οτέ μου είπε ότι από αυτόν είναι εντάξει και όταν ξαναπήρα στον πάροχο μου είπαν ότι φταίει ο οτέ.:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από diablo13 [Σήμερα, στις 16:50]

δήλωσα βλάβη για χαμηλές ταχύτητες στον πάροχο και μου είπαν ότι θα στειλουν την βλάβη στον οτε. Ηρθε ο οτέ μου είπε ότι από αυτόν είναι εντάξει και όταν ξαναπήρα στον πάροχο μου είπαν ότι φταίει ο οτέ.:tomato:

πεταει ο ενας το μπαλακι στο αλλο (μπας και εχουν συνεννοηθει ?) και στο τελος δεν γινεται τιποτα. Και στο τεχνικο τμημα που τηλεφωνησα για να δηλωσω βλαβη ο τυπος μου ειπε οτι απαξ και δουλευει η συνδεση, οσο χαμηλη και να ειναι δεν γινεται τιποτα γιατι ο ΟΤΕ δεν το αναγνωριζει ως βλαβη...

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν θα χασω την ωρα μου γαι να παρω τηλ,νομιζω πρεπει στο τελος να ειμαι κ ευχαριστημένος που με 768 σε torrent κατεβαζω με 35.........περαστικά μας παιδιά!!!εύχομαι να στρώσουν τα πράγματα για ολους μας

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Mertsa [Χθες, στις 22:43]

εγώ δεν θα χασω την ωρα μου γαι να παρω τηλ,νομιζω πρεπει στο τελος να ειμαι κ ευχαριστημένος που με 768 σε torrent κατεβαζω με 35.........περαστικά μας παιδιά!!!εύχομαι να στρώσουν τα πράγματα για ολους μας

Με ευχες δε στρωνει τιποτε. Εγω τους ξαναπηρα τριτη φορα (η ταχυτητα μου επεσε λιγο ακομα ) και μου ειπαν αυτη τη φορα οτι ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΠΕΦΤΕΙ ΣΤΑΔΙΑΚΑ Η ΤΑΧΥΤΗΤΑ ΓΙΑΤΙ ΟΙ ΣΥΝΔΡΟΜΗΤΕΣ ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ :nuke: οποτε λεει ειναι σα να προσπαθουν ολο και περισσοτεροι να περασουν μεσα απο ενα χωνι και υπαρχει συνωστισμος. :sick: Τους απαντησα οτι αυτο αποδεικνυει οτι φερουν και οι ιδιοι ευθυνη και καπου ο τυπος ψαρωσε γιατι ειπε "θα προσπαθησουν να κανουν κατι" . Δυστυχως μας κλεβουν και εμεις απλα .. ελπιζουμε

Link to comment
Share on other sites

Γιατι νομιζω οτι τις τελυταιες μερες ειναι ακομα χαμηλοτερες οι ταχυτητες μου?Συμβαινει και σε εσας αυτο?Δν μπορω να πιασω 40kb/s με τπτ!Θελουν τρελο κραξιμο οι τυποι!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από knight_77 [Σήμερα, στις 09:25]

Και χαιρομασταν με τον διπλασιασμο των ταχυτητων συνδεσης....:TD:

Nα δω αν καποτε σοβαρευτουμε σε αυτη τη χωρα....

LOL!!!

Πραγματικα κωμικοτραγικη ειναι η κατασταση μας!Δεν φτανει που τα χρυσοπληρωνουμε σε σχεση με τους αλλους, στο τελος παιρνουμε και τα @@ μας!

Link to comment
Share on other sites

στην ουσια μας διπλασιασαν το "θεωρητικο bandwidth" (ετσι το εξεφρασε ο τεχνικος τους) αλλα η ταχυτητα εμεινε περιπου η ιδια . Εγω παλαιοτερα με 384 κατεβαζα με 45, με 768 πηγα στα 80 και με τα 1024 ειμαι περιπου στα 50-65 αναλογως την ωρα :rip:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Alexandros [Σήμερα, στις 10:06]

στην ουσια μας διπλασιασαν το "θεωρητικο bandwidth" (ετσι το εξεφρασε ο τεχνικος τους) αλλα η ταχυτητα εμεινε περιπου η ιδια . Εγω παλαιοτερα με 384 κατεβαζα με 45, με 768 πηγα στα 80 και με τα 1024 ειμαι περιπου στα 50-65 αναλογως την ωρα :rip:

Εσυ φιλε μου μια χαρα εισαι!1024 και 50-65kb/s?Αφου πιανεις τα μισα παλι καλα!Εγω που ειμαι με 2mbit και κατεβαζω με 40kb/s τι να πω?:rip: Δν πρεπει να τα σπασω ολα?Και ΑΠΟΛΥΤΟ δικιο θα εχω!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.