Jump to content



Ψαχνω Multimedia External Hard Drive (??)


IceMan509

Recommended Posts

Γεια στην ομαδα του Lab...

εχει παρει το ματι μου εδω και αρκετο καιρο καποιες θηκες για σκληρους δισκους οι οποιοι μπορουν και να συνδεθουν και με την TV απο μονες τους και να παιζουν απο εκει τα διαφορα video που mp3 και εχουν μεσα. ενα απο τα ποιο κοριφαια που ειχα δει (αν και παρα πολυ τσιμπημενη τιμη) ηταν το Mvix

kai καθως συνεχιζα να ψαχνω βρηκα και μερικα αλλα καλουδια... οπως αυτο

και αυτο

τελος παντον το ποιασατε το νόιμα...

πρωτον πως μπορω να κανω μια γενικη αναζητιση για τετοια κουτια και δευτερον αν εχει παρει το ματι σας κατι εδω στο ελλαδισταν.

Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ειχε κοποτε το πλαισιο σε ενα φιλαδιο του κατι τετοιο αλλα δεν το βρισκω τωρα...

και γενικα αν εχετε δει καποιο αλλο...

Link to comment
Share on other sites

@ gprhellas, τελικα υποτιτλους ελληνικους σου παιζει?

τουλαχιστον το ονομα του κουτιου ακριβως μπας και βρω κανα site που λεει κατι για αυτο το κουτι... ισως και καμια αναβάθμιση.... (οταν λεω υποτιτλους λεω για τα .srt kai .sub αρχεια για divx και xvid αρχεια...)

Link to comment
Share on other sites

:oΑΣΧΗΜΑ ΝΕΑ :o

Η συσκευή παίζει vob , αλλά δεν μπορείς να διαλέξεις υπότιτλους.

Τουλάχιστον εγώ δεν μπόρεσα να το καταφέρω.

Μόνη λυση να μετατρέψεις το dvd σε div-x με ενσωματωμένους υπότιτλους στην ταινία.

Κάποτε το έκανα , τώρα ούτε που θυμάμαι πως γίνεται.......

Link to comment
Share on other sites

Και εγω τα ιδια!Δε βρηκα ακρη για να παιξει ελληνικους υποτιτλους οποτε τους ενσωματωνω στην ταινια με το Avisubtitler.Θα το βρεις εδω

Αντε αλλη μια ωρα να τους ενσωματωσει....:getlost:

Link to comment
Share on other sites

Γεια στην ομαδα του Lab...

εχει παρει το ματι μου εδω και αρκετο καιρο καποιες θηκες για σκληρους δισκους οι οποιοι μπορουν και να συνδεθουν και με την TV απο μονες τους και να παιζουν απο εκει τα διαφορα video που mp3 και εχουν μεσα. ενα απο τα ποιο κοριφαια που ειχα δει (αν και παρα πολυ τσιμπημενη τιμη) ηταν το Mvix

παιδια παντως εγω που εχω το mvix ειμαι ευτυχισμενος!!!! :tomato: :tomato:

εξαιρετικο μηχανημα και αυχρηστο αν και μεγαλη τιμη... το συνηστω σε οποιον θελει κατι πολυ σπεσιαλ στην κατηγορια....

Link to comment
Share on other sites

CyBeR_JiM, εσυ που το εχεις, ξερεις αν παιζει srt + sub αρχεια? και ελληνικα? ετσι εγκυκλοπαιδικα ρωταω... γιατι σε αυτα τα λευτα μαλον ειναι ποιο σοφη λυση καποιο παλιο laptop....:tomato: :tomato:

(ειναι πολυ ωραιο ρε γμτ...............................)

Link to comment
Share on other sites

Αν όμως είναι να πας σε τέτοια χρήματα, τότε εγώ θα προτιμούσα το SnaZio..

Για λιγότερα χρήματα, σκέφτομαι να τσιμπήσω το iZak, όσο είναι ακόμα σε προσφορά..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.