Jump to content



Zone Alarm....Help me


argirisxt

Recommended Posts

τωρα πανω εχω στο pc μου την free εκδοση αλλα βλεπω μεγαλη κινηση......κ μεγαλες απειλες απο αλλα pc που προσπαθουν να με χτυπησουν....λετε να βαλω την PRO αλλα ειναι με κλειδι κ δ ξερω

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jpavly

Μια χαρά δεν ήσουν με το ΖΑ?

Το Comodo έχει θέμα με τα ports, δεν πα να του κάνεις voodoo δεν τα ανοίγει που να κοπανιέσαι.

Eγω μια χαρα έχω ανοίξει Ports και για το Dc++ και για το emule και για τo Azureus

Είναι απλο πας στο application monitor επιλέγεις την εφαρμογη που θες δεξι κλικ edit και στις καρτέλες βάζεις στην πρώτη allow ή block, udp ή tcp, in, out ή και τα δυο, στην δευτερη ορίζεις Ip αν είσαι σε δικτυο και στην τρίτη τα ports

Aσε που σε ρωτάει τις περισσότερες φορες.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blkik

Eγω μια χαρα έχω ανοίξει Ports και για το Dc++ και για το emule και για τo Azureus

Είναι απλο πας στο application monitor επιλέγεις την εφαρμογη που θες δεξι κλικ edit και στις καρτέλες βάζεις στην πρώτη allow ή block, udp ή tcp, in, out ή και τα δυο, στην δευτερη ορίζεις Ip αν είσαι σε δικτυο και στην τρίτη τα ports

Aσε που σε ρωτάει τις περισσότερες φορες.

Ναι ΟΚ, τα ίδια σέταρα κι εγώ. Κόκκινο το uTorrent μόνιμα.

Link to comment
Share on other sites

comodo απο εδω comodo απο εκει βαλε ZONE ALARM και εισαι καλα....τελικα!!ελα ντε που ομως δ γινεται install η 7free τι κανεις τοτε:tomato: ,βαζεις την 7anti-spyware με κλειδι(εαν κ δεν θελω)και κανεις την προσευχη σου να πανε ολα καλα!!!![α και εχω usb modem(ουτε πορτες ουτε παραθυρα),τωρα την ψαχνω για να παρω router]

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.