Jump to content



Δισκος και Μνημη για Laptop


SlotKiller

Recommended Posts

Μιας και πουλησα το λαπτοπ μου, πουλαω και καποια πραγματακια που πηρα extra για να του δωσω μια καλη ωθηση:cool:

Εχουμε και λεμε:

- Corsair VS1GSDS533D2 [1gb so dimm ddr2 533 (pc2-4300)]

Η μνημη ειναι αριστη και ειναι μια καλη αναβαθμιση για λαπτοπ με 512ΜΒ μνημη. Στο κουτακι της με lifetime εγγυηση.

- Seagate momentus 7200.1 100GB ATA-100 (ST910021A)

Αριστος δισκος για λαπτοπ που δεχονται δισκους ΑΤΑ. Η διαφορα με τον προηγουμενο seagate που ειχα στο λαπτοπ ηταν ορατη! Ο δισκος ειναι αγορασμενος Μαρτιο 2006 και εχει 5 χρονια εγγυηση.

Δεν εχω ορισει τιμη για κανενα. Οποιος ενδιαφερεται ας ριξει ενα πμ αλλα καλυτερα να δει και ποσο εχουν πρωτα! :p

Τον δισκο τον πουλαω μονο και μονο για να μην χαραμιζεται στο usb case που τον εχω τωρα και τρωει cap στα 31.3ΜΒ/s :cry: Δεχομαι και ανταλαγες για τον δισκο μιας και αν τον πουλησω θα τον αντικαταστησω με καποιον αλλο πιο αργο!

EDIT: Επειδη αρκετοι νομιζετε οτι πουλαω τον 5400, εδω μπορειτε να δειτε καλυτερα τον δισκο :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.