Jump to content



philips hts 3115.Aνοιγει μονο του


adok13

Recommended Posts

Εχω παρει ενα σετ home cinema της philips(ΗTS3115)και το dvd ανοιγει μονο του που και που.μπορει να περασει μια βδομαδα και να μην το κανει καθολου μπορει να το πειασει και να το κανει καθε ωρα.Σκέφτηκα μηπως φταιει το control και του εβγαλα τις μπαταριες αλλα παλι τιποτα.Πηρα τη philips και μου ειπαν να το παω για service,8:00-4:00 καθημερινες,δηλαδη να χασω ενα μεροκαματο να το παω και ενα να παω να το παρω οταν θα ειναι ετοιμο συνολο 70 ευρω,αφου δουλευω αυτεσ τις ωρεσ.το θεμα ειναι μην τραβηχτω αδικα,γιαυτο αν ξερει καποιοσ ασ μου πει τη γνωμη του.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως το έχεις πηράξει και του έχεις βάλει καμία επιλογή να ανάβει σε κάποιο χρονικό διάστημα? Δες λίγο το μενού με την ώρα απο το DVD player. Είναι σαν τα κινητά αμα βάλεις ξυπνητήρι την πρώτη φορά που χτυπάει και δεν το σταματήσεις ξαναχτυπάει κάθε 10 λεπτά ας πούμε και μετά σταματάει και χτυπάει την επόμενη μέρα.:p

Link to comment
Share on other sites

oxi φιλε μου δεν ειναι αυτο.Εκανα google και ειδα σε ενα αγγλικο site οτι ολοι το ιδιο προβλημα εχουν με αυτο το μοντελο.Αλλα δεν ξερω αν κανω αναβαθμηση λογισμηκου μηπως διωρθωθει το προβλημα.Υπαρχει καποιος με το ιδιο μοντελο μηπωσ να μου πει;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.