Jump to content



Ερωτηση σχετικα με Photoshop CS3...


raven_g20

Recommended Posts

hello all,

ρε παιδεια επειδη ειμαι σκραπας σε οτι εχει σχεση με photoshop κτλ.. μπορει καποιος να με βοηθησει σε κατι? εχω το Photoshop CS3 και εφτιαξα ενα logo για την εταιρεια(μετα απο πολυυυυυυυυυ κοπο εννοειται) και τωρα θελω να κανω το εξης...θελω να κανω ενα wavy flag effect στην φωτο αλλα δεν χερω πως..! δοκιμασα κατι τροπους απο παλιες version σε κατι φορυμ που βρηκα αλλα δεν πιανει!! δλδ θελω να το κανω σε στυλ Msoft Logo ξερετε το κλασικο σχημα με τα 4 κουτακια τα χρωματιστα που φαινεται να ανεμιζει και καλα...οποιος μπορει να βοηθησει please!!!! ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω για τα links αλλα ετσι οπως τα λενε εκει δεν πολυ βγαζω ακρη για να ειμαι ειλικρηνης....και τα 2 παραδειγματα αναφερονται σε παλια version Photoshop οποτε υπαρχουν και εκει διαφορες...περαν αυτου το wave effect που κανουν δεν ειναι σαν της msoft το effect..ευχαριστω ομως για τα links...

Link to comment
Share on other sites

Ε δεν πρόκειται να βρεις tutorial που να σου λέει...make a msoft like wavy logo in photoshop.

Βάλε και λίγο την φαντασία να δουλέψει...shadows, distortion κτλ....παλια η νέα version δεν έχει σημασία. Η λογική και τα tools που χρησιμοποιούνται παραμένουν ίδια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.