Jump to content



Toshiba A100-906 αξιζει?


agganis1416003242

Recommended Posts

Μου δινεται η ευκαιρια να παρω τον Toshiba A100-906 με 950 ευρω καινουργιο φυσικα με εγγυηση κανονικα απο μαγαζι. Αξιζει τα χρηματα του? Εμενα μου φαινονται αρκετα καλα τα χαρακτηριστικα του.....

Intel Core 2 Duo T5600 1.83 GHz

1024MB DDR2

HD 100GB SATA

VGA Nvidia GeForce Go 7600 256MB

DVDRW DL

15.4" WXGA TruBrite TFT

modem 56k

κάρτα ήχου, 2 ηχεία

Κ/Δ 10/100

wireless LAN

4xUSB, SVideo

bluetooth

firewire

card reader 5-in-1

Li-Ion 2,0 ώρες

fingerprint reader

αδιάβροχο πληκτρολόγιο

Win XP Home Dual GR/EN

Vista ready

Norton Antivirus

Βάρος 2.72Kg

1 έτος εγγύηση

Σαν μηχανημα νομιζω οτι ειναι αρκετα καλο. Απο οτι εψαξα στο skroutz η χαμηλοτερη τιμη που βρηκα ειναι 1129 ευρω.

Εγω μπορω να το παρω με 950 ευρω.

Υπαρχει κατι αλλο σε αυτα τα χρηματα με τα ιδια περιπου χαρακτηριστικα?

Link to comment
Share on other sites

O Γερμανος πριν 3-4 εβδομαδες ειχε κατι προσφορες σε laptop. Τωρα δεν τις εχει. Ειχε το συγκεκριμενο 1200 ευρω και το ειχε προσφορα 950. Με αυτο τον τροπο θα το παρω. Ξερω τον ιδιοκτητη ενος καταστηματος ΓΕΡΜΑΝΟΣ.

Link to comment
Share on other sites

To πηρα και ειμαι ενθουσιασμενος. Φοβερο ειναι. Μεχρι και το δακτυλικο αποτυπωμα μου διαβαζει για να μπει στα windows. Δεν το ειχα ξαναδει αυτο. Και το Bluetooth που εχει ειναι πολυ βολικο. Η γυναικα μου εχει τρελαθει να στελνει ηχους στο κινητο της. Τι γινεται με service Toshiba(ελπιζω να μην το χρειαστω)?

Link to comment
Share on other sites

Καλα μιλαμε επαθα πλακα με τον ηχο του. Στο αλλο pc εχω ενα come cinema 5.1 JBL και μπορω να πω οτι ο ηχος που ακουω απο το φορητο σε ποιοτητα ειναι λιγο καλυτερος.

Link to comment
Share on other sites

Κάνω και εγώ αυτο τον καιρό ερευνα αγοράς για αγορα laptop...Το είδα σήμερα το συγκεκριμένο μοντέλο και πραγματικά με εντυπωσίασε.Ειναι ακριβώς αυτο που ψάχνω και σε πιο χαμηλό βάρος απο το στανταρ 2,99kg της HP.

agganis,το συστήνεις ανεπιφύλακτα;Το θέμα είναι με την τιμή του που είναι κάτι της παραπάνω απο το όριο του χιλιάρικου που είχα σκεφτεί(μπορεί να παίξει και η επιδότηση laptop για τους πρωτοετείς αλλα αν βασιστείς εκεί...)

Παίζει λοιπον για καλύτερη τιμή απο κανα Πλαίσιο;Δηλαδή αν τους πεις οτι τα δίνεις μετρητά να σου κόψουν κάτι της;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Οταν το ειχα παρει το laptop μου ειπαν οτι θα εχω τα windows vista δωρεαν οταν βγουν. Τι πρεπει να κανω τωρα για τα παρω? Γινεται αναβαθμηση σε αυτα που εχω? Πρεπει να τα κατεβασω απο καπου?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από agganis [Χθες, στις 19:57]

Οταν το ειχα παρει το laptop μου ειπαν οτι θα εχω τα windows vista δωρεαν οταν βγουν. Τι πρεπει να κανω τωρα για τα παρω? Γινεται αναβαθμηση σε αυτα που εχω? Πρεπει να τα κατεβασω απο καπου?

καλεσε στο 800-11-43100 και θα σε καθοδηγησουν απο την Microsoft Hellas.:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.