Jump to content



Αγορες Part 2 aka Κουτι


o polonos

Recommended Posts

Ρε φιλε πλακα μο κανεις ???

Για 22 κιλα πακετο απο την Πολωνια πληρωσα 30 ευρω πριν 2 βδομαδες !!!

Και εδω το e-shop θελει 35 για να μου το στειλει απο την Αθηνα ??? Αισχος !!!

Αμα ειναι να δοσω 200 ευρω στο e-shop τοτε θα παρω το lian-li απο το hac-shop....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos [Σήμερα, στις 16:08]

Παιδια αλλη μια απορια σχετικα με το stacker.....

Δεν ξερω ποιο να παρω :o

STC-T01

RC 810 CM

Τα φωτα σας :D

Έχω πάρει το stacker 810 και είναι τέλειο. Πολύ ευρύχωρο και άνετο, αθόρυβο και σχετικά ελαφρύ. Είναι 5 κιλά ελαφρύτερο σε σχέση με το κλασσικό ( 10 kg vs 15 Kg ).

Για υδρόψυξη δεν έχω άποψη, οπότε μη σε πάρω στο λαιμό μου.

Για τα μεταφορικά από e-shop, δεν πιστεύω ότι είναι τόσο ακριβά και μπορείς να τα βρείς

εδώ

Link to comment
Share on other sites

Αν και κατοχος Stacker αν πας στα 200ε παρε το ΜΟZART TX αξιζει και με το παραπανω τα χρηματα του

Τωρα για τα 35ε παραπανω που ζητανε τι να πω? τοσα θα μου στοιχιζε η μεταφορα απο γερμανια για τα logitech Z5500 με μεταφορικι και 2-3 βδομαδες παραδοση τα συμπερασματα δικα σας

Link to comment
Share on other sites

Στη φόρμα παραγγελίας του e-shop, αν διαλέξεις "πρακτορείο μεταφορών" σου βγάζει χρέωση 6 Euro. Καθόλου άσχημα.

Βέβαια σε αυτή τη περίπτωση δεν πάει αντικαταβολή, αλλά προηγείται κατάθεση σε τραπεζικό λογαριασμό.

Έτσι λέει το site τους τουλάχιστον........

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από o polonos

Ρε φιλε πλακα μο κανεις ???

E...

Δεν σε ξέρω και απο χτές...σε παρακαλώ

Ε με κούριερ...είναι απολύτως λογικό...

Δεν φταίει το e-shop...

Αρχική απάντηση από Green Dragon

Στη φόρμα παραγγελίας του e-shop, αν διαλέξεις "πρακτορείο μεταφορών" σου βγάζει χρέωση 6 Euro. Καθόλου άσχημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.