Jump to content



WATERCOOLING


ilvou

Recommended Posts

Μολις εγινα κατοχος ενος CASE THERMALTAKE KANDALF LCS .Επειδη πρωτη φορα ασχολουμαι με την ΥΔΡΟΨΥΞΗ θα ηθελα να μου πειτε τη συντηρηση θελει και τι να προσεχω ... Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι πολυ θετικες γιατι στο συστημα μου C2D 6600@3150 MHZ απο 47-48C πηγα στους 27-28C ....

Ευχαριστω ... :)

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεξε επίσης τις ενώσεις σωλήνα/ρακόρ να έχουν γίνει καλά , αλλιώς θα γίνει καμιά διαρροή και θα ψάχνεσαι..Επίσης πρόσεξε οι σωληνες να μήν κάνουν απότομες τσακίσεις/καμπύλες γιατί σε λίγο καιρό θα κοπούν εάν είναι έτσι.Ανέβασε καμιά φωτό του εσωτερικού του υπολογιστή σου για να πούν και κάποιοι άλλοι την γνώμη τους..(eleven...που 'σαι eleven...)Συγνώμη κιόλας για την καθυστέρηση των απαντήσεων στο ερώτημά σου ....:o

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω παιδια . Δεν ειχα δει το τοπικ με το θεμα πανω στην βιασυνη μου γιατι η υδροψυξη μου προεκυψε ξαφνικα . :) Οι σωληνες ειναι οκ ,χωρις τσακισεις και μεχρι στιγμης δεν εχω προβλημα . Απλα με απασχολει το "μετα" .....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.